Odolné skandinávské postele v jednoduchém stylu

0

Tápete nad tím, co si představit pod pojmem „skandinávský nábytek“? Vůbec nepůsobí chladným dojmem, jak by se mohlo zdát. Naopak patří mezi kvalitní a funkční nábytek v jedinečném a nezaměnitelném designu, který je k vidění ve skandinávských zemích od 50. let minulého století. Velmi oblíbené na evropském trhu jsou skandinávské postele všech typů – od jednolůžkových s úložným prostorem až po manželská dvoulůžka. A my se na tyto postele podíváme drobnohledem!

Skandinávské postele – dotek přírody

jednolůžková postel s vysouvacími šuplíky ve skandinávském stylu

Skandinávské postele se vyrábějí z masivu, který se bude skvěle vyjímat nejen v domácnosti, ale i na chatách a v chalupách. Postele vám vydrží věky – pyšní se nejen pevností, ale i dlouhou životností. Dřevo navodí tu správnou atmosféru a provoní celou místnost. Vychytaná je skandinávská postel s bezpečnostní zábranou do dětského pokoje. Nestane se, že by se dítko překulilo na zem. Praktické jsou dva vysouvací šuplíky, kam ratolest může uschovat hračky nebo jiné tajnosti.

Dvoulůžko z masivu v každém rozměru

manželská postel s úložným prostorem ve skandinávském stylu

Vyspěte se pohodlně na manželské posteli z masivu borovice a vyberte si takový rozměr, do něhož se bez problémů vejdete i se svým partnerem! Takové postele jsou k dostání v několika odstínech, a tak je sladíte v ložnici s ostatním nábytkem, nebo naopak tmavším či světlejším odstínem odlišíte od ostatního vybavení.

Povedené jednolůžko s čalouněním

čalouněná jednolůžková postel ve skandinávském stylu

Do studentského pokoje nebo pokoje pro hosty se bude hodit moderní skandinávská postel se zajímavým čalouněným čelem ze semiše nebo ekokůže. Spánek v takové posteli bude neuvěřitelně sladkou relaxací a ráno spáči vyskočí z postele čilí a odpočinutí!

Podtrhněte krásu postele povlečením

modrobílé povlečení

Ke skandinávským postelím výborně ladí povlečení s přehozem v modrobílém odstínu, který vás přenese do severských zemí. Ač může působit chladivým dojmem, ve skutečnosti je úžasně hřejivé a bude radost se do takového povlečení zachumlat, když za okny bude chumelit!

Pokud chcete za své peníze opravdovou kvalitu, skandinávské postele vás v ničem nezklamou. Co říkáte na design – líbila by se vám taková postel ve vaší ložnici? Pokud ano, stálou nabídku těchto postelí najdete v našem e-shopu.

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář