Omyvatelná pohovka je krásná a praktická zároveň!

0

Omyvatelná pohovka je krásná na pohled a praktická na údržbu. O jejím pořízení by měli uvažovat především rodiny, kde žijí malé děti, neboť ty si velmi často pletou nábytek s malířským plátnem. Pokud máte děti, jistě moc dobře víte, jak těžké mnohdy je udržet jejich kreativitu na uzdě, nemluvě o “nehodách” s rozlitým pitím či rozťaplanou bábovkou ke snídani. Omyvatelná pohovka se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do ložnice či dětského pokojíčku. Přinášíme vám ty nejlepší tipy!

Komfortní omyvatelná pohovka pro dva

Dvoumístná omyvatelná pohovka

Sedací souprava by neměla chybět v žádném obývacím pokoji. Představuje jeho dominantu, která na sebe upoutá veškerou pozornost. Ne každý obývací pokoj ale čítá desítky metrů čtverečních. Pokud si ani vy nemůžete co do prostoru příliš vyskakovat, máme pro vás tip na dvoumístnou omyvatelnou pohovku, která nezabere tolik místa, leč přesto nabídne vytoužený komfort. Vybírat můžete z vícero barevných potahů.

Elegance jedna báseň!

Elegantní omyvatelná pohovka

V jakém duchu je zařízen váš obývací pokoj? Je laděn do minimalismu, retra nebo skandinávie? Nebo ukrývá několik prvků elegance? V takovém případě je luxusní omyvatelná pohovka vaší trefou do černého, jež se stane předností interiéru a vám nabídne nejen komfort a pohodlí, ale u přitažlivý vzhled a velice snadnou údržbu. Dáte jí šanci?

Praktické sezení tak trochu jinak

Praktická omyvatelná židle

Nejen pohovka musí být omyvatelná. Pokud hledáte praktické sezení k jídelnímu stolu, které bude rovněž stejně tak nenáročné na údržbu, pak pro vás máme zajímavý tip na moderní židli, jež podtrhne vzhled místnosti a vám nabídne pohodlí. Nemusíte se tak bát, že byste byly o něco ochuzeni. 

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář