Patrové postele zažívají neuvěřitelný boom

0

Patrové postele zažívají v posledních letech neuvěřitelný boom. Nejenže představují skvělou variantu do menších pokojíčků pro více dětí, kde by samostatná lůžka zabrala zbytečně moc místa, ale zároveň jejich použití nenásilným, leč velice zajímavým způsobem rozbíjí tradiční pojetí interiéru – místnosti dodají ten správný šmrnc!

Patrové postele najdou své místo i u vás doma!

Dětská patrová postel s úložným prostorem

Potřebujete poradit, jak efektivně zařídit pokojíček pro dvě děti? Pak věřte, že jste na správném místě! Vměstnat dvě děti do jednoho prostoru je samo o sobě složitým úkolem, mnohem horší je to v případě, kdy musíte počítat každý centimetr a nábytek navíc je pro vás překážkou. Patrová postel vám v takovém případě jistě přijde vhod. 

Patrová postel nemusí být nudná, aneb vsaďte na moderní pojetí!

Dětská patrová postel

Patrové postele se na trhu objevují již slušnou řádku let. Díky své praktičnosti si získávají srdce stále více lidí, jejich neotřelý design možná nadchne i víc. Největší výhodou patrových postelí je především skutečnost, že dokážou tutéž podlahovou plochu využít hned dvakrát. A teď ruku na srdce – také patříte k lidem, kteří si patrové postele představí jako dvě nudná lůžka nad sebou, které nemají ani špetičku nápadu? Pak jděte s dobou! Patrová postel vůbec nemusí být nudná, ba naopak – nechte se inspirovat tímto kouskem.

Patrové postele šetří prostor a nabízí komfortní spánek!

Dětská patrová postel s přistýlkou

Postele nad sebou již na první pohled výrazně šetří prostor. Musíte-li do jednoho dětského pokoje umístit dvě děti, pro které samozřejmě chcete jen to nejlepší, a přitom myslet i na nocležníky navíc, kteří sem tam u vás doma přespí, vsaďte na patrovou postel s přistýlkou. Ta poskytne dostatečné pohodlí nejen pro vaše dítka, ale i pro jejich kamarády, kteří se rozhodnou u vás přespat.

Postel není postelí bez kvalitního povlečení!

Dětské povlečení

Postel je samozřejmě velice důležitá, ale na celkovém požitku má svůj podíl i vhodně zvolené povlečení. Dětské ložní prádlo podléhá nejrůznějším kritériím, kterými by se každý svědomitý rodič měl řídit. Pokud je vaším cílem spokojené dítko, kterému bude dopřáno kvalitního spánku, vybírejte dětské povlečení velice pečlivě.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář