Pěkná velká knihovna do obýváku zútulní interiér!

2

Knihovna je neodmyslitelným vybavením každého obývacího pokoje. Jedním z mnoha důvodů, proč je domov domovem, je fakt, že se zde cítíte příjemně a obklopujete se věcmi, které máte rádi. Knihovna vašemu prostoru dodá na útulnosti a ani ten, kdo žije v menším bytě, se jí nemusí vzdávat. Malá či velká knihovna totiž najde uplatnění v jakémkoli interiéru – v obýváku, pracovně či v dětském pokojíčku.

I knihy potřebují své pohodlí!

Velká knihovna

Především vášniví čtenáři nedají na své knihy dopustit. Každý kousek má pro ně nepředstavitelnou hodnotu, a proto se pro každé dílo snaží najít ideální umístění. Nechat knížky povalovat jen tak na dně skříní či kdekoli jinde v bytě? Nepřipadá v úvahu! Prostorná knihovna představuje ideální řešení, jak pohodlně a bezpečně uložit každý výtisk, nabízí dostatek volného prostoru a vzhledově je velice příjemná. Díky obdivuhodnému počtu samostatných poliček můžete své knihy třídit dle žánru, autora či barvy a již nikdy se vám nestane, že byste neměli přehled. Věřte, že se ve vašem obývacím pokoji bude příjemně vyjímat.

Knihovna nejen na knihy, aneb vyberte si dle vašeho gusta!

Prosklená knihovna

Chcete-li se doma cítit skutečně příjemně, musíte si váš interiér podle toho zařídit. Doplňky a dekorace udělají své a věřte nebo ne, ale i díky maličkostem bude váš domov působit útulnějším dojmem. Jistě i vy máte rodinné fotografie, suvenýry z cest či výrobky vašich dětí, které chcete mít na očích a přemýšlíte, kam je vhodně zařadit. K tomu jsou ideální poličky, které si dle svého uvážení rozmístíte v interiéru. Nechcete-li aby se vám na tyto maličkosti prášilo, skvěle vám poslouží prosklená knihovna, díky které – jak se říká – zabijete dvě mouchy jednou ranou. Můžete zde uložit nejen drobnosti, ale i knihy, vše bude vidět a zároveň vše zůstane čisté.

Ideální knihovna, která podpoří styl interiéru

Otevřená knihovna

Každý z vás má jinou představu o ideálním bydlení. I co se stylů týče, cestičky se rozchází a každý touží po něčem jiném. Zatímco někdo dává přednost moderně, jiný naopak touží po troše romantiky, díky které se interiér promění ve vzdušně zařízený prostor. Proti gustu žádný dišputát. Je-li váš domov sladěn do minimalistického, provensálského, romantického či etno stylu, rozhodně na to berte ohled při výběru nové knihovny.

Když chcete schovat vše

Knihovna s dvířky

Ne každý chce dávat na obdiv svým návštěvám úplně vše. Obývací pokoj slouží především jako místnost, kde se scházíte s vašimi přáteli či rodinnou a někomu zkrátka není příjemné, když zvídavé zraky zkoumají, co všechno máte uložené ve vašich policích. Pokud ani vy netoužíte zrovna po tomto zájmu, dejte přednost uzavřené knihovně, jejíž obsah bude pro nezvané oči tajemstvím.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

2 komentáře

  • Nikol Bláhová dne

   Kláro,
   jsem ráda, že se Vám článek líbil a byl vám i v něčem užitečný.
   Pěkný den 🙂

Napiš komentář