Perfektní koupelna slibuje účelnost i relaxaci

0

Jak by podle vás měla vypadat perfektní koupelna? Co se představ týče, názory a přání se hodně liší, ovšem jedno zůstává stejné: koupelna by měla být dokonalým spojením praktičnosti, funkčnosti a místa plného příjemné relaxace. Což o to, fantazie je to velice pěkná, ovšem ne každý dokáže své sny proměnit v realitu a skutečně si perfektní koupelnu se vším všudy zařídit. Naštěstí máte nás a náš dnešní článek, který vám poradí, jak svou koupelnu zařídit k vaší spokojenosti. Inspirujte se, stojí to za to!

Dostatek úložného prostoru

Koupelnová skříňka

Koupelna by měla být praktická a vzhledově přitažlivá. Její největší část si nárokují především úložné prostory, kterých by měl být dostatek, aby se vám tam vešla potřebná kosmetika, ručníky a další nezbytnosti. Při výběru skříněk do koupelny proto hleďte nejen na styl, ale také na místo pro uložení všeho, co v koupelně chcete mít po ruce.

Relaxace a komfort

Župan

Jak již bylo řečeno – koupelna je místem praktickým i relaxačním. Zařiďte si ji proto tak, aby vám zde absolutně nic nechybělo. Jistě nám potvrdíte, že není nic nepříjemnějšího, než vylézt z horké vany či sprchy a muset vyjít ven z místnosti jen v pyžamu. Z těchto chvilek vás snadno vytáhne lákavý župan, který je komfortní a příjemný nejen na dotek, ale i na pohled.

Nepostradatelné vybavení

Zrcadlo

Jaké vybavení by v koupelně za žádnou cenu nemělo chybět? Přesně tak, je to zrcadlo. Zrcadlo v interiéru dokáže hotové divy. Nejenže celý prostor příjemně zesvětlí, ale zároveň jej i opticky zvětší, což oceníte především v případě, kdy nemáte prostoru na rozdávání.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář