Podzimní inspirace, aneb vneste barvy do ložnice!

0

Podzim je období plné barev a inspirace, která na vás číhá všude kolem. Stačí se zachumlat do něčeho teploučkého a vyrazit si na procházku podzimními uličkami, kde narazíte nejen na pestrobarevné stromy, ale i další poklady přírody. I my se budeme krásami tohoto ročního období inspirovat a poradíme vám, jak si kousek podzimní atmosféry vnést do vaší ložnice. Barvy v tomto případě hrají hlavní roli!

Barevná ložnice vás příjemně naladí

Povlečení

Ačkoli je pravdou, že ložnici každý vnímáme jinak, každý si v tomto interiéru chceme maximálně odpočinout. Poznávacím znamením podzimu jsou pastelové barvy, na které se teď snažte zaměřit vaší pozornost. Nebojte se experimentů, protože právě ty vás mohou nejvíce překvapit! Barevně si můžete vyhrát na povlečení, které na sebe upoutá veškerou pozornost a vám dopřeje klidné snění.

I úložné prostory mohou vypadat k světu

Šatní skříň

V každé domácnosti je potřeba dostatečného množství úložného prostoru. Pokud je jej málo, projeví se to pravděpodobně chaosem a nepořádkem, který především ženy nevnímají zrovna s nadšením. Jestliže se nebojíte moderního provedení a barev na větších kusech nábytku, pak vsaďte na barevnou šatní skříň s posuvným otevíráním.

Pro chvíle odpočinku

Sedací vak s podnožkou

V ložnici všichni hledáte klid, relaxaci a možnost příjemně si odpočinout. Nikde ale není psáno, že nutně musíte relaxovat jen v posteli. Maximum pohodlí vám zajistí i sedací vak s podnožkou v příjemném a decentním odstínu, který nebije do očí.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář