Pojízdný stolek pro snadnou manipulaci a na odkládání nejmilejších věcí

0

Nábytek na kolečkách je zajímavou vychytávkou pro ty, kdo milují možnost hýbat s nábytkem a měnit jednou za čas jeho rozestavění. Jen si to představte, jak byste se s takovým nábytkem mohli vyřádit! Ocení ho i lidé, kteří bojují s nedostatkem místa v bytě a potřebují čas od času využít nábytek na jiném místě. Oblíbeným kouskem je pojízdný stolek, který může sloužit pod televizi nebo jako odkládací plocha v  ložnici. Ještě doma takový stolek nemáte? Pak ho určitě po přečtení článku budete chtít i Vy!

Do obýváku k pohovce i pod televizi

pojízdný stolek pod televizi

I v malém obýváku chceme mít konferenční stolek. Leckdy však překáží a my jej potřebujeme přemístit o pár centimetrů dál. S kolečkovým podvozkem bude jeho přesouvání snazší a vy hravě získáte více prostorů pro nohy!

Rozčiluje Vás nepořádek pod televizním stolkem, ale nemáte sílu jej odsouvat? I kdyby se Vám to podařilo, poškrábali byste si podlahu. Nábytek na kolečkách jednoduše odtáhnete i s televizí a různými dekoracemi.

Do ložnice na Vaše nezbytnosti

pojízdný noční stolek

I v ložnici najde své uplatnění pojízdný stolek. Takové noční stolky mají výsuvný šuplík a spodní odkládací plochu. Horní plochu můžete využít na nezbytné věci, které potřebujete mít u sebe i během spánku. Položit na něj můžete třeba mobilní telefon, skleničku s vodou, obrázek své rodiny nebo rozečtenou knihu. Na takovém stolku by Vám však neměla chybět jedna praktická věc, a to budík, s kterým nikdy nezaspíte do práce!

budík s modrým displayem

Jaká kolečka jsou na jaký druh podlahy?

Na tvrdé podlahy ze dřeva, dlažby nebo laminátu vybírejte pojízdné stolky s gumovými kolečky, které nepoškrábou podlahu. Podlahám s kobercem nebo linoleem neublíží kolečka ze dřeva či plastu a na koberce s vysokým chlupem nikdy nestavte stolky s kolečky s ostrými hranami.

Pojízdné stolky si zamilujete pro jejich snadnou manipulaci a barevnou variabilitu. A až dostanete chuť přestavovat nábytek, bude pojízdný stolek nejrychleji přemístěn na nové místo a ženy k tomu nebudou potřebovat ani manžela. Jak se vám líbí tenhle praktický kus nábytku? Sdělte nám svůj názor!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář