Pojízdný zásuvkový kontejner vnese do domova hravost!

0

Moderní nábytek je nejvíce vyhledáván mladými lidmi, kteří si zařizují domácnost. Takový nábytek by měl být nejen výjimečný svým designem, ale i praktičností. Co byste také dělali s kousky, které by pouze lahodily oku, ale nedaly by se pořádně využít? Když se zaměříme na pracovny, ložnice nebo dětské pokoje, neměla by v těchto místnostech chybět jedna vychytávka: pojízdný zásuvkový kontejner. Proč? To vám právě teď prozradíme!

Mějte věci na dosah!

bílý pojízdný zásuvkový kontejner

Možná to sami znáte. Věci v pracovně se hromadí a je zapotřebí je někam uschovat. Do pojízdného zásuvkového kontejneru můžete uložit nejen dokumenty potřebné pro vaši práci, ale i psací potřeby, které potřebujete mít okamžitě při ruce. Získáte další úložný prostor, kterého není nikdy dost!

Praktický i hravý

barevný pojízdný  zásuvkový kontejner

Pojízdné zásuvkové kontejnery nadchnou i vaše ratolesti. Oživí pokojíček a stanou se hravým doplňkem. Děti je mohou zapojit do svých her, jelikož kontejnery jsou na kolečkách a lehce je přesunou z místa na místo. Do zásuvek mohou dát školní sešity a učebnice nebo mohou posloužit jako schovka – třeba pro deníček.

Neotřelé noční stolky

bílo-fialový pojízdný zásuvkový kontejner

Tyto kontejnery najdou uplatnění i v ložnicích, kde osvěží interiér. Proč si z nich neudělat noční stolek a nepoužít je jako odkládací plochu? V zásuvkách můžete uschovat knihu, časopisy nebo léky. Fantazii se meze nekladou! Díky možnosti výběru z několika barevných variant je nemusíte kupovat v sestavě s ostatním nábytkem.

Co pod pojízdný kontejner?

tmavě šedý koberec

Pojízdné kontejnery se skvěle budou vyjímat na vkusném koberci. Dejte podlaze novou tvář, třeba tmavě šedý koberec bez problémů sladíte s ostatními kousky nábytku, a to i s těmi nápadnějšími. Navíc vaše bosé nožky se budou mít jako v ráji!

S pojízdnými zásuvkovými kontejnery nikdy nešlápnete vedle a budete velebit jejich praktičnost. Barevným provedením oživí každou místnost a stanou se úložištěm pro vaše věci. Co byste do takového kontejneru uschovali vy? Zapojte se do naší diskuze!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář