Pokojíček pro nejmenší musí být plný barev a rozvernosti

0

Zařídit pokojíček pro nejmenší je pořádná výzva pro každého rodiče. Chcete-li, aby dětský pokojíček vaší ratolest zaujal na tolik, aby v něm chtěla trávit co možná nejvíce času a cítila se zde příjemně a bezpečně, nenechte si ujít následující řádky, jež pro vás budou doporučením, radou i šikovným tipem. Dětský pokoj musí splňovat celou řadu kritérií, na něž musí brát rodiče ohled a snažit se vybavení interiéru přizpůsobit potřebám dítka. Ukážeme vám, jak zařídit dětský pokojíček pro nejmenší, kde nechybí barvy, hravost ani rozvernost!

Dětský pokojíček pro nejmenší zaujme svou barevností

Dětská postel

Plánujete zařídit dětský pokojíček pro nejmenší? Pak věřte, že jste na tom správném místě! Každé malé dítě nejvíce upoutají pestré barvy a zajímavé tvary, proto chybu určitě neuděláte, když pořídíte dětskou moderní postel. Zaručujeme vám, že tohle lůžko vašemu dítku dopřeje kvalitní a ničím nerušený spánek plný sladkých snů. Veselý motiv postaviček příjemně dotvoří kouzelnou atmosféru.  

Pohodlí, které děti ocení

Dětské křesílko

Dětský pokoj musí myslet na vícero činností. Dítka si zde nejen hrají, ale zároveň i odpočívají a právě pro tento účel bylo stvořeno dětské křesílko s líbivým potiskem a pratelným potahem. Vašemu dítku tak bude dopřáno maximum pohodlí a v případě jakékoli nehody stačí potah sejmout a vyprat v pračce. Pro dětský pokojíček pro nejmenší jasná volba číslo jedna!

Příjemné 3 v 1!

Víceúčelová židle

Děti milují výzvy! Dětský pokojíček pro nejmenší by proto neměl být ochuzen o chytrý nábytek, který slibuje vícero využití. Trefou do černého je proto víceúčelová židle, ze které jedním obratem vykouzlíte židli se sedákem ve výšce 37 cm, pokud ji obrátíte ještě jednou, sníží se výše sedáku na 27 cm a jestliže židli položíte na bok, promění se ve veselou houpačku. Co myslíte, že ji nelze odolat?

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář