Pořízení dětského pokoje v akci nezatíží vaší peněženku!

0

Zařídit dětský pokoj tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky a zároveň nabízel vše, co dítě potřebuje, rozhodně není to nejjednodušší, co vásjakožto rodiče v životě potká. Jedná se o finančně náročnější záležitost, která si vyžaduje nejen použití poměrně vysoké částky financí, ale i špetku nápadu, šikovnosti, originality i praktičnosti. Ne každý si může dovolit investovat do výbavy dětského pokojíčku hotové jmění. Proto vám přinášíme tipy na dětské pokoje v akci, které nezatíží váš finanční rozpočet, ale zároveň vám umožní poskytnout vašemu dítku vše, co k životu potřebuje.

Kdo šetří, má za tři!

Úložný box

Dětské pokojíčky musí splňovat přísná kritéria, na která byste při jeho zařizování rozhodně neměli zapomínat. Měly by být nejen vzhledově přitažlivé, ale i praktické a doplněné o spoustu úložných prostor, kterých nikdy není dost a v pokoji pro dítě už vůbec ne. Hračky, plyšáky, ale i oblečení a učebnice je zkrátka třeba někam uložit. Pořízení pěkného boxu vás nepřijde draho.

Nábytek v akci je praktický i vzhledově přitažlivý!

dětský pokoj pro dvě děti

Zastáváte názor, že všechno, co je v akci, musí být automaticky jakýmkoli způsobem znehodnoceno? Pak věřte, že tento váš názor je mylný! Na nábytku v akci není nic špatného, ba naopak vám dává jedinečnou příležitost pořídit vašemu dítku kvalitní vybavení za rozumné ceny. Sestavu nábytku do dětského pokoje tak můžete pořídit výrazně levněji, díky čemuž vaše peněženka nezažije průvan.

Pokojíček pro dívku, který vás nezruinuje

Říká se, že dívčí pokoj si vyžaduje více vybavení a tím pádem i více financí pro jeho zařízení. Na každém šprochu pravdy trochu, proto možná i v tomto případě nebude od věci zaměřit na nábytek do dívčího pokoje vaší pozornost. Pořídíte jej v akci a vaší malé princezně tak v jejím království nebude absolutně nic chybět.

Doplňky za přátelské ceny!

Vinylový koberec

Základem každého dětského pokoje je samozřejmě kvalitní postel, šatní skříň a psací stůl. Ovšem pokud byste do místnosti pouze umístili nábytek a nepoužili tak ani špetku kreativity, pokoj by působil stroze, nezařízeně – zkrátka by to bylo místo, kde trávit čas je povinnost. Proto je třeba myslet i na vhodné doplňky a dekoracesamozřejmě v akci, ať vás nepřijdou draho, ale udělají velkou parádu. Chybu neuděláte pořízením vkusného koberečku s příjemným motivem.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář