Postel z lamina – odolná, pevná a kvalitní!

0

Někdo vyžaduje životnost nábytku několik desítek let, někdo naopak počítá s tím, že po deseti letech zmodernizuje byt a nábytek vymění. Pokud i vy nechcete žít v bytě se stejným vybavením po celý život, jak bylo zvykem našich babiček, pak nemusíte zbytečně investovat do nábytku z masivu, ale postačí kousky z lamina. Z tohoto materiálu se vyrábí všechen nábytek včetně postelí, na jejichž životnost a provedení se právě teď podíváme na zoubek!

Lamino postele pro celou rodinu

bílá manželská postel z lamina

Postel z lamina je skvělým kouskem nábytku do vaší ložnice. Příjemně zútulní místnost a ušetří vaši peněženku. Objevte krásné lamino postele v různých barevných dekorech a designech a vyberte si podle libosti jednolůžko nebo manželskou postel. Zvolte si takový rozměr, který vám bude maximálně vyhovovat.

Vsaďte na lamino – vsaďte na kvalitu!

dětská postel zoo z lamina

Lamino je sice levný materiál, ale kvalitní a s dobrou výdrží. Tato postel najde uplatnění v dětském pokoji i manželské ložnici. Do dětského pokoje jsou oblíbená nejen jednolůžka, ale i rozkládací nebo patrové postele. Lamino postel seženete s úložným prostorem nebo vysouvacími šuplíky, jež využijete pro úschovu sezónních věcí.

Postele z lamina hravě sladíte s ostatním nábytkem

postel z lamina s přistýlkou

Výhodou lamino postelí je to, že se jednotlivé odstíny výborně doplňují s jinými kusy nábytku – komodami, peřiňáky, nočními stolky i celými skříněmi. A jak je to s životností těchto postelí? Při správné údržbě a používání vám vydrží i více než 10 let! Postel s lamina je velmi stabilní, pevná a má dostatečnou nosnost.

Nechcete se vzdát masivu?

šedá postel z lamina a masivu

Lamino postele mohou být i kombinované s kvalitním dřevem, jež vám poskytnou královské lenošení a svým honosným designem pozvednou ložnici na úroveň luxusu a noblesy! Nechte si zdát božské sny v posteli z lamina a pro dokonalý odpočinek nezapomínejte ani na výběr povlečení z poctivého materiálu, které v zimě zahřeje a v létě příjemně chladí.

Postele z lamina představují nejběžnější typy postelí v našich ložnicích a dětských pokojích. Možná jste si i vy ověřili, že tyto postele vydrží i dětské skákací pokusy a jen tak je něco nezničí. Jaké máte zkušenosti s těmito postelemi a zvolili byste si je i při modernizaci vaší ložnice?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář