Postel z masivu pro kvalitní spánek

0

Postel z masivu vnese do vašeho domova kus přírody. Masivní dřevo má jedinečné vlastnosti, které žádný jiný materiál nenahradí. Proč je postel z tohoto přírodního materiálu tou správnou volbou pro vaši ložnici a dětský pokojík? Uveďme si všechna nej a proč se vyplatí do tohoto kousku investovat!

Postel až navěky

19561-detska-patrova-postel-masa (1)

Prvním krokem při zařizování pokojíčku a ložnice je výběr kvalitní postele. Bytelná postel z masivu vydrží desetiletí a stane se pýchou vašeho domova. Vyrábí se především z borovice, buku a dubu. Dřevo z těchto stromů zaručuje dlouhou životnost. Ekologický lak zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva, a tak vaše postel bude vypadat stále jako nová.

Každé přání splněno!

bílá dětská postýlka z masivu

Je libo dětskou postýlku, dětské jednolůžko nebo manželskou postel? Postel patrovou nebo s úložným prostorem? Vaše přání jsou předem splněna! Z rozmanité nabídky masivních postelí si vybere každý. A když zatoužíte zařídit nábytkem z masivu celou místnost, jednotlivé kousky se vzájemně doplní a pozdvihnou krásu vaší postele.

Dostatečná nosnost

manželská postel z masivu

Velkým plusem postele z masivu je její design. Masivní dřevo nadělá parádu ve všech ložnicích a stane se dominantou místnosti. Přírodní materiál vnese do domova pohodu, klid a harmonii. Svými rozměry jsou tyto postele vhodné jak pro nocležníky menšího vzrůstu, tak i pro dvoumetrové spáče. A vůbec nevadí, že mají přes metrák!

Jak prospat celou noc?

tmavé povlečení

Postel z masivu slibuje dosud nepoznaný relaxační zážitek. A když se zavrtáte pod peřinu v povlečení, které je příjemné na omak, zaručeně do pěti minut usnete a ráno se nevzbudíte dříve než po zazvonění budíku!

Dřevo je materiál, který bychom si měli vpustit do svých domovů. Postele z masivu nezklamou a kdo si za kvalitu rád připlatí, nebude litovat vynaložených peněz. Je pro vás masivní nábytek jasnou volbou? Zanechte nám komentář, jak to máte vy!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář