Praktická rohová sedací souprava – to je záruka spokojenosti!

0

Od nábytku očekáváme, aby byl praktický, funkční, zútulnil interiér a nadělal hodně parády. Těmi pravými kousky do vašeho obýváku je nejen obývací stěna, ale i sedačka v rohovém provedení. Pokud přemýšlíte o nové praktické sedačce, bude se vám líbit dnešní inspirativní článek s vymazlenými pohovkami!

Když lenošení, tak na rohové sedačce!

hnědá rohová sedací souprava

Sedací souprava je nejvyužívanějším kusem nábytku v obýváku a má v něm své právoplatné místo. Praktická pohovka v rohovém provedení nabízí dostatek místa pro sladké lenošení i pohodlné posezení pro návštěvy. Zaručeně se stane ozdobou každého moderního interiéru!

Pohovka jako další úložný prostor a lůžko

šedá rohová sedací souprava

Co by byla sedací souprava bez úložného prostoru? Oceníte jej pro úschovu sezónního oblečení nebo věcí, s nimiž se ještě nechcete rozloučit. Stejně praktický je rozkládací systém, kdy po rozložení proměníte pohovku v komfortní dvoulůžko.

Vždy čistá sedačka

šedá rohová sedací souprava

Sedací soupravy se velmi snadno udržují a čistí díky odolné potahové látce nebo ekokůži s dlouhodobou životností. Pokud se vám stane, že rozlijete po sedačce nápoj nebo jej zašpiníte čokoládou, nečistoty odstraníte jako mávnutím kouzelného proutku.

Povedený taburet? Chlupatý!

chlupatý taburet

Zbožňujete věci praktické a zároveň nevšedního provedení? Pak si zamilujete chlupatý taburet, na nějž si můžete natáhnout nohy při sledování televize nebo jej využít k sezení. Bude vás příjemně hřát a vy ani nebudete potřebovat ponožky za chladných večerů!

Pokaždé jiná pohovka s barevnými polštáři

Na praktických rohových sedacích soupravách je báječné to, že můžete podle uspořádání v obýváku zvolit pravé nebo levé provedení. A když pohovku budete chtít nějak ozvláštnit, jednoduše sáhnete po nápaditém potahu nebo ji ozdobíte dekorativní polštáři.

Praktické rohové sedací soupravy vás dostanou svým krásným a kvalitním provedením, a vůbec se nebojte toho, že jsou vyrobeny z laminové dřevotřísky. Naopak, tento materiál je zárukou kvality, pevnosti a odolnosti vůči mechanickému poškození. Bohatou nabídku praktických pohovek najdete v našem e-shopu, kam jste srdečně zváni!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář