Praktický nábytek do dětského pokoje za výhodné ceny nadchne i vás

0

Zařizování dětského pokoje je pro mnohé rodiče noční můrou. Splnit dětské představy, naplnit očekávání svých ratolestí, vytvořit vzhledově přitažlivé místo pro hraní, odpočinek i spánek – velká zodpovědnost a mnoho úkolů, na které si každý netroufá. Chcete-li být v očích vašeho dítka hrdinové, kteří umí kouzlit s místem, praktičností a především i cenou, přečtěte si dnešní článek. S našimi tipy na prakticky nábytek za hubičku bude zařizování dětského pokojíčku hračka!

Základem dětského pokoje je postel

1

Do každého dětského pokojeať už je pro holku, kluka či párečekjednoznačně patří kvalitní postel. Chybu rozhodně neuděláte výběrem postele s úložným prostorem, se kterou – jak se říká – zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nejenže tak vašemu dítku dopřejete plnohodnotný spánek, ale navíc vyřešíte i úložné prostory, kterých v dětských pokojíčcích není nikdy dost.

Praktické ukládání věcí zajistí pořádek

2

Nejčastějším prohřeškem dětského pokoje bývá nedostatek úložných prostorů. Dítka si pak nemají kam ukládat hračky či oblečení a v pokojíčku vzniká nevzhledný nepořádek. Šatní skříň za přátelskou cenu vám hravě pomůže vyřešit tento problém a nastolí v pokoji vaší ratolesti pořádek a řád. Její barevné provedení se stane ozdobou dětského pokoje a vaše dítko povinnost k pořádku přijme s radostí a nenuceností.

Psací stůl a správná židle vás nemusí stát balík

3

Každé dítko jednou dospěje do školního věku. V takové chvíli vám nastane povinnost pořídit psací stůl a židli a vytvořit tak uvnitř dětského pokoje místo pro učení a psaní úkolů. I v tomto případě vás nákup nemusí stát nekřesťanské peníze – stačí si jen umět správně vybrat a především vědět, kde hledat! Psací stůl by měl zajistit velkou pracovní plochu a dostatek úložných prostorů. 

Myslete na příjemnou atmosféru dětského pokoje

4

Pamatujte, že dětský pokojíček musí být nejen praktický, ale i přitažlivý v očích dítěte. Zaplácat místnost nábytkem je jedna věc, uspořádat ho do vkusného pojetí a myslet přitom i na zajímavé dekorace, které potěší dětské dušičky, je věc druhá – a bohužel často opomíjená. 

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář