Při zařizování dětského pokoje hraje důležitou roli i jeho velikost

0

Velikost dětského pokoje je při jeho zařizování více než klíčová. Podle jeho dispozičního řešení tak již dopředu víte, s jak velkým prostorem můžete pracovat, případně kolik nábytku volit. Zařídit dětský pokoj není žádný med, musíte-li navíc řešit i jeho velikost, je tento úkolem ihned o něco složitější. Naštěstí máte nás! My vám prostřednictvím dnešního článku poradíme, jak se tohoto úkolu zhostit s nápadem i rozumem, abyste vytvořili dokonalé místo, ve kterém vaše dítko bude chtít trávit čas. Jste připraveni?

Malý nebo velký, aneb proč je velikost tak důležitá?


Dětský pokoj Bambi

Dětský pokoj je místem, které v sobě kloubí odpočinkovou, pracovní, ale i hrací část. Máte-li k dispozici hodně prostoru, nejste při jeho vybavování takřka ničím omezováni, což je rozhodně dobře. Horší to mají rodiče, jejichž dítko se musí spokojit s menším pokojíčkem. Ať tak či onak, my vás naučíme kouzlit s centimetry.

Jak zařídit menší pokojíček?

Sestava do dětského pokoje

Plánujete zařízení menšího pokoje a děsí vás jeho velikost? Žádný strach, od toho jsme tu my! Nechte se okouzlit sestavou do dětského pokoje, která je pro svou velikost a šetřivé rozměry ideální volbou do málo prostorných pokojíčků. Vašemu dítku poskytne vše, co by ve svém pokojíčku chtělo najít, zároveň z něho nevytvoří nepřehledné skladiště a jako třešnička na dortu je příjemný vzhled a milé barvy.

Co zvolit do prostornějšího pokoje?

Sestava do dětského pokoje

Nehraje-li pro vás velikost dětského pokoje roli, nemáte svázané ruce. Zvolit tak můžete prostorově rozsáhlejší vybavení dětského pokoje, které je vzhledově příjemné, nabízí dostatek úložných prostorů, které jsou v pokojíčku pro děti nedocenitelné a k tomu všemu tuto sestavu bude moci vaše ratolest využívat celou řadu let.

Postel je základ!

26451-bila-postel-se-zabranou-do-detskeho-pokoje-kristin

Ať už je velikost dětského pokoje jakákoli, v každém případě v něm musíte najít místo pro kvalitní postel. Vaše dítě potřebuje stabilní oporu těla, kterou mu nedokáže nabídnout starší gauč zděděný po babičce. Přes koupi kvalitní postele zkrátka nejede vlak.

Pohodlí i komfort

Dětské povlečení

Aby vaše dítko mohlo každý večer upadat do příjemného snění, je třeba myslet i nad pořízením matrace a povlečení, které mu neuškodí. Matrace určená dětem musí splňovat přísná kritéria a musí být zdravotně nezávadná. Zároveň by vaší ratolesti měla poskytnou kvalitní a ničím nerušený spánek, který je pro mladé tělo velice důležité. Stejně svědomitě přistupujte i k výběru povlečení.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář