Regál do dětského pokoje skvěle poslouží jako další úložný prostor!

0

Co by byl dětský pokoj bez hraček, knížek a i roztomilého nepořádku, v kterém vaše ratolesti mají vlastní řád? Možná jste se pokoušeli dát všechny hračky na své místo, ale zjistili jste, že v pokojíčku není dostatek úložného prostoru a některé věci se prostě nevejdou jinam než na zem. Poradíme vám, jak uskladnit část dětských pokladů a nezbytností a zároveň ušetřit místo!

Když máte doma školáka…

dětský policový regál se šuplíky

Ať už se jedná o studenta nebo školáka, ocení ve svém království praktický policový regál. Nechte na svém potomkovi, aby si jej sám zaplnil svými nejmilejšími věcmi nebo učebnicemi, které potřebuje pro studium. A že se věcí do takového regálu vejde! Uvidíte, že rázem na podlaze ubude věcí, které se lépe budou vyjímat v tomto kusu nábytku. Některé regály jsou navíc doplněny o spodní zásuvky, kam se může schovat třeba oblečení.

Je libo růžová? U holčiček s touto barvou zabodujete!

dětský růžový policový regál

Která holčička by nemilovala růžovou? Malá princezna zajásá nad policovým regálem v této sladké barvě. V otevřených policích třeba najdou ubytování plyšáci nebo barbíny. A když si bude chtít něco uschovat před světem, jednoduše to uloží do zásuvek, do nichž mají rodiče přísný zákaz vstupu. Pro snadné vysouvání vybírejte šuplíky s praktickými kulatými výřezy.

Designový kousek do pokojíčku? Starší děti to ocení!

asymetrický policový regál

Odrostlejší děti a „puberťáci“ si již sami umí vybrat nábytek do dětského pokoje a ve většině případů nechtějí dětsky vypadající vybavení, za které by se museli stydět před svými kamarády. Osvěžte jim prostor asymetrickým policovým regálem, který nevypadá ani trochu nudně. Jakoby nahodilé uspořádání polic dodává tomuto nábytku na zajímavosti.

Ozdobte okolí regálu!

samolepka na zeď s kočkami

K regálu bude dokonale korespondovat dekorace na zeď. Vyzdobte dětem stěnu kreslenými zvířátky nebo pohádkovými postavami, anebo těmito veselými kočkami, které jsou stejně hravé jako vaše ratolesti!

Regál do dětského pokoje patří stejně jako postel nebo psací stůl. Posloužit může jak na hračky, které jsou denně v oběhu, tak i na věci, jež po většinu roku leží ladem. Pořídili jste do dětského pokoje nějaký policový regál, a jak ho vaše dítě využilo? Vaše komentáře nás nikdy neomrzí!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář