Retro nebo praktické koupelnové zrcadlo? Dodejte své koupelně šmrnc

0

Přemýšlíte nad přestavbou vaší koupelny, ale nechce se vám investovat moc peněz? Skvělý způsob, jak změnit celkový vzhled vaší koupelny, je výměna levnějších doplňků. Začít můžete třeba zrcadlem.

Vyberete-li si správně, vejdete se i s výměnou do pár set korun. Zrcadlo patří mezi dominanty místnosti. Při správném umístění ji dokáže opticky zvětšit a prozářit.

Po zrcadlu může následovat sprchový závěs, koupelnové předložky nebo třeba koš na prádlo. Podobné drobnosti vám pomohou místnost změnit, aniž byste museli vymlátit kachličky a seškrabovat omítku.

Ideální zrcadlo pro malé prostory

Praktické koupelnové zrcadlo s poličkami

Majitelé malých koupelen si často zoufají nad tím, jak do pár metrů čtverečních vměstnat vše potřebné. Skvělým způsobem k úspoře místa je multifunkční nábytek.

Závěsné zrcadlo s policemi vám nahradí zároveň klasickou poličku. Úložný prostor navíc se dá využít pro odkládání skleniček na kartáčky, zubní pasty či parfému.

Rám a poličky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky – výrobce nabízí světle hnědé a bílé provedení.

Retro kousek pro stylovou koupelnu

Retro zrcadlo do koupelny

Krásné zrcadlo v retro stylu je vyrobené z laminované dřevotřísky v barvě ořechového dřeva. Na první pohled možná vypadá spíše jako nábytek do obývacího pokoje, ale nenechte se mýlit.

I koupelna si zaslouží něco více, než jen kus uříznutého zrcadla v tuctovém tvaru.

Zrcadlo se bude zvláště vyjímat v koupelnách se zelenými nebo modrými kachličkami. S těmi správnými doplňky si budete ve vlastní koupelně připadat jako v luxusním hotelu.

Zapomeňte na kytičky – pověste si nad vanu vtipný sprchový závěs

Sprchový závěs se stínem kachničky

Ještě menší změna než zrcadlo je výměna sprchového závěsu. Zdánlivě nedůležitá věc se vám postará o novou tvář místnosti.

Nemusíte zůstávat u nudných jednobarevných nebo vlnkovaných závěsů. Co třeba tento závěs, na kterém je nakreslený stín gumové koupací kachničky?

Na koupelnové doplňky lidé často zapomínají. Je to však škoda, protože i v koupelně se chcete přeci cítit dobře a přizpůsobit si ji vlastnímu stylu a osobnosti.

Když bychom si měli vybrat mezi příjemně zařízenou koupelnou nebo čistotou zářící místností jako z reklamy na WC čistič, volíme bez debat první variantu. A co vy?

O autorovi

Jako textařka na volné noze trávím většinu času doma. Proto je pro mě životně důležité, abych se ve svém vlastním bytě cítila dobře. Postupně si vytvářím kreativní prostředí, které neztratí teplo domova a dokáže mě při psaní textů inspirovat. Je to fuška, což jistě sami víte. V mých článcích pro Peřiňák se snažím hledat zajímavé kousky nábytku a originální bytové dekorace. Nebojím se kombinovat i zdánlivě nezkombinovatelné, protože přesně tak vznikají jedinečné interiéry. Navíc jak se říká - v lásce, válce a při vybavování domova je vše dovoleno.

Napiš komentář