Retro nebo praktické koupelnové zrcadlo? Dodejte své koupelně šmrnc

0

Přemýšlíte nad přestavbou vaší koupelny, ale nechce se vám investovat moc peněz? Skvělý způsob, jak změnit celkový vzhled vaší koupelny, je výměna levnějších doplňků. Začít můžete třeba zrcadlem.

Vyberete-li si správně, vejdete se i s výměnou do pár set korun. Zrcadlo patří mezi dominanty místnosti. Při správném umístění ji dokáže opticky zvětšit a prozářit.

Po zrcadlu může následovat sprchový závěs, koupelnové předložky nebo třeba koš na prádlo. Podobné drobnosti vám pomohou místnost změnit, aniž byste museli vymlátit kachličky a seškrabovat omítku.

Ideální zrcadlo pro malé prostory

Praktické koupelnové zrcadlo s poličkami

Majitelé malých koupelen si často zoufají nad tím, jak do pár metrů čtverečních vměstnat vše potřebné. Skvělým způsobem k úspoře místa je multifunkční nábytek.

Závěsné zrcadlo s policemi vám nahradí zároveň klasickou poličku. Úložný prostor navíc se dá využít pro odkládání skleniček na kartáčky, zubní pasty či parfému.

Rám a poličky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky – výrobce nabízí světle hnědé a bílé provedení.

Retro kousek pro stylovou koupelnu

Retro zrcadlo do koupelny

Krásné zrcadlo v retro stylu je vyrobené z laminované dřevotřísky v barvě ořechového dřeva. Na první pohled možná vypadá spíše jako nábytek do obývacího pokoje, ale nenechte se mýlit.

I koupelna si zaslouží něco více, než jen kus uříznutého zrcadla v tuctovém tvaru.

Zrcadlo se bude zvláště vyjímat v koupelnách se zelenými nebo modrými kachličkami. S těmi správnými doplňky si budete ve vlastní koupelně připadat jako v luxusním hotelu.

Zapomeňte na kytičky – pověste si nad vanu vtipný sprchový závěs

Sprchový závěs se stínem kachničky

Ještě menší změna než zrcadlo je výměna sprchového závěsu. Zdánlivě nedůležitá věc se vám postará o novou tvář místnosti.

Nemusíte zůstávat u nudných jednobarevných nebo vlnkovaných závěsů. Co třeba tento závěs, na kterém je nakreslený stín gumové koupací kachničky?

Na koupelnové doplňky lidé často zapomínají. Je to však škoda, protože i v koupelně se chcete přeci cítit dobře a přizpůsobit si ji vlastnímu stylu a osobnosti.

Když bychom si měli vybrat mezi příjemně zařízenou koupelnou nebo čistotou zářící místností jako z reklamy na WC čistič, volíme bez debat první variantu. A co vy?

O autorovi

nguoisec@gmail.com'

Zakladatel Peřiňák.cz a milovník hezkého nábytku. Ve volném čase cestuji po světě. Starám se o různé webové stránky a cvičím jógu. Peřiňák je inspirací pro všechny milovníky hezkých a praktických věcí do domácnosti. Máte nějaký dotaz? Zeptejte se nás v poradně! Rádi vám zdarma poradíme.

Napiš komentář