Retro pohovka v moderním kabátě

0

Designéři nábytku se čas od času inspirují dobou minulou, a nejinak je to i v případě retro stylu. Jedná se o módní záležitost pro ty, kdo staré časy nezažili, a nostalgická vzpomínka pro všechny ročníky, které si pamatují osmdesátá léta. Objevte s námi i vy krásu retro nábytku a začněme hned u pohovek. Právě teď vám přinášíme důvody, proč si jednu takovou pořídit!

Vzhled doby minulé, komfort doby současné

oranžová retro pohovka

Retro pohovka se podobá původním gaučům pouze vzhledem. Nové, moderní retro sedačky jsou velice komfortní a vyrábějí se z kvalitních materiálů. Řada těchto pohovek se dá rozložit na lůžko, na němž mohou přespat vaši hosté, nebo jej můžete využívat ke každodennímu spaní.  Nadšeni budete z úložného prostoru, kam můžete uschovat třeba hřejivé deky a měkké polštáře.

Když kladete důraz na pohodlí!

béžová proužkovaná retro pohovka

Retro sedačka – to je záruka toho, že si vyberete ze široké nabídky tvarů, barev a provedení, a to za velmi příznivou cenu! Nadčasový design těchto sedaček se hodí do obýváků i kanceláří, v nichž upřednostňujete pohodlí a klasický vzhled. Dáte tomuto stylu šanci?

Dlouhá životnost retro pohovky

hnědá retro pohovka

Tato krásná pohovka bude i po mnoha letech užívání vypadat, jako byste si ji pořídili teprve včera. Kouzlo tajemství tkví v omyvatelném potahu, který snadno zbavíte nečistot, a vaše pohovka vždy bude zářit novotou.

Co dělá retro retrem?

tyrkysová retro pohovka

Retro pohovka je skvost každého interiéru a nesmí na ní chybět knoflíky, spuštěné volány a kovová konstrukce z nerez oceli nebo hliníku. Módní je také sedačka se zvýšenou spodní částí, což ocení hospodyňky, jež mají rády uklizeno i pod pohovkou!

Vpustili byste si do svého obýváku retro styl? Kromě retro pohovek je prima nápad ozdobit obývák retro rádiem, gramofonem, hodinami a komodou. Pokud vás tento styl nadchnul, zařiďte si tímto nábytkem i další místnosti a vybírejte mezi zajímavými kousky v našem e-shopu. Jste srdečně zváni!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář