Retro styl je v kurzu! Dáte mu šanci?

0

Retro styl ani zdaleka nevyšel z módy a v současné době se opět hlásí o slovo! Veselé a nápadité barvy, příjemně zaoblené tvary a nádech příjemné atmosféry – tohle a mnoho dalšího ve vás retro styl evokuje a proto je tak populární mezi širokou veřejností. Ať už si na hravá 50. a 60. léta pamatujete či nikoli, tento duch se v interiérovém designu drží zuby nehty a vy byste mu rozhodně měli dát šanci! 

Retro styl = staré a minulé

Pod pojmem retro si každý z vás jistě představí něco jiného. Pro někoho jsou to vzpomínky na dávné časy, které byly v mnohém velice příjemné, pro jiného je to naopak možnost jak se vžít do ducha časů, které nezažil. Pravdou je, že se v tomto období výrazně rozvinula tvůrčí svoboda, což se samozřejmě odrazilo i na designu pro interiér. Ať už pro vás pojem retro znamená cokoli, jistě chcete vědět, co všechno si v takto laděném duchu můžete pořídit. 

Ložnice s vůni dob minulých

Retro postel

Ložnice je nejklidnější částí vašeho domova. Chodíte sem za odpočinkem i relaxací, spousta z vás si v této místnosti čte nebo se věnuje brouzdání po internetu. Středobodem tohoto pokoje je postel. Ta by měla být pohodlná, prostorná, příjemně komfortní – zkrátka by mám měla vyhovovat doslova od A po Z. Vzhledem k tomu, kolik času v posteli strávítetřetinu vašeho životajejímu výběru věnujte dostatečnou pozornost. Vneste si do ložnice vůni dávných dob s příjemně vyhlížející retro postelí!

Sedací souprava je srdce obývacího pokoje

Retro rozkládací souprava

Sedací souprava je nejdůležitějším vybavením každého obývacího pokoje. Představuje jeho dominantu, na které ulpí zraky nejen vaše, ale i každé vaší návštěvy, a proto je nesmírně důležité, jakou sedačku si vyberete. Rohová sedací souprava v retro stylu vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru, dokonale ho zútulní a vy se zde budete cítit mnohem příjemněji.

Retro doplňky se stanou příjemnou tečkou za vzhledem vašeho domova!

Kožešina

Domov je místem, kde se všichni chceme cítit příjemně, a proto se obklopujeme věcmi, jež v nás tyto pocity evokují. Nejsnadněji se příjemné pocity vyvolávají pomocí doplňků a dekorací, které si domů umístíte. A proč si domů nevnést trochu toho retro stylu, když je tak žádaný? Kupříkladu tato kožešina je jeho věrným důkazem!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář