Rozkládací rohová sedačka v akci za výjimečně nízké ceny, kterým neodoláte!

0

Při rekonstrukci a modernizaci obývacího pokoje nejspíš vyhodíte starou sedačku a prostor osvěžíte novou. Před koupí byste si měli promyslet, jak velký prostor pro pohovku vyhradíte, zda bude sloužit k přespání a kolik do ní chcete investovat. Pokud chcete uspořit místo, praktickým a zároveň elegantním řešením je rozkládací rohová sedací souprava. Ušetřit na ní můžete až několik tisíc korun, když si vyčíháte výhodnou akci. Nechce se vám pátrat po slevách? Nemusíte, udělali jsme to za vás!

Klasická pohovka, která nikdy nezklame!

černošedá rozkládací rohová sedačka

Nesmrtelnou klasikou je šedočerná kombinace, jež vnese nadčasovost do každého obýváku. Konkrétně na této sedačce ušetříte oproti původní ceně 6 175 korun! Když nadzvednete sedací část, vyjeví se před vámi úložný prostor, kam můžete schovat peřiny, polštáře, ale i sezónní povlečení. Využití je dle vaší libosti! Pokud k vám zavítá návštěva, jednoduše sedačku rozložíte na pohodlné lůžko.

Luxus za hubičku!

bíločerná rozkládací rohová sedačka

Kdo si potrpí na luxus, ten by měl zbystřit. Právě teď je tu pro vás rozkládací rohová sedací souprava s cenou sníženou o 2 960 korun. Semišové čalounění je k dostání ve třech barvách a velmi dobře se udržuje. Při sledování televize k celkovému pohodlí přispějí tři opěrné polštáře a kvalitní pružinové jádro. I v tomto případě nechybí úložný prostor a možnost přetvořit pohovku na lůžko.

Designový kousek

Žlutočerná rozkládací rohová sedačka

Jako nadýchaný obláček vám bude připadat rozkládací rohová sedačka s prošívaným horním polstrováním. Na tuto pohovku získáte slevu 5 928 korun, a to již stojí za zvážení, zda si ji nepořídit. Veselé barevné provedení rozzáří každou místnost, ale pokud vám barevná varianta na obrázku neladí s ostatním vybavením, můžete si sami zvolit odstín i potahový materiál. Co si přát víc?

Aby se Vám pohádkově lenošilo…

černý polštář

Ke každé sedačce se bude hodit tento univerzální polštář s náplní, který splyne s vaším pokojem a podpoří jeho styl. A když k nim přidáte měkoučký přehoz, užijete si čarovné útulno.

Věděli jste, že rozkládací rohové sedačky jsou k dostání pro pravý i levý roh? Hravě je tedy umístíte na vaše vysněné místo. Líbí se vám akce, kterou jsme pro vás připravili? A jaká sedačka se stala vaším horkým favoritem? Pochlubte se nám!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář