Rustikální manželská postel vnese do ložnice kus historie

0

Rustikální nábytek je stylový, originální a připomíná doby našich babiček. Využít jej můžete v jakékoliv místnosti. Vnesete tak do domova kus přírody, historie a pohodlí. Co říkáte nápadu zařídit si v rustikálním stylu ložnici? Pokud se vám tento nápad zamlouvá, začněte od manželské postele. Právě teď vám přinášíme ty nejzdařilejší rustikální kousky!

Převalujte se podle libosti, místa je dost!

rustikální manželská postel

Rádi se v posteli roztahujete a musíte mít kolem sebe dostatek prostoru? Pak je jednoznačnou volbou manželská postel Alabama s vyvýšeným čelem, jenž posteli propůjčuje originální vzhled. Unese i statného manžela, neboť je vysoce pevná a stabilní. Náhradní povlečení a peřiny jednoduše uschováte do úložného prostoru pod matracemi. Jdete do ní?

Tady platí, že v jednoduchosti je krása!

rustikální manželská postel

Pěkné sny se vám budou zdát v manželské posteli z borovicového masivu. Podle prostoru v ložnici si můžete vybrat ze tří velikostí ložné plochy. Jedno lůžko garantuje nosnost 90 až 110 kg, a tak nebude vadit, když se k vám vplíží v noci dítko. K posteli můžete doobjednat výsuvné šuplíky o různých rozměrech. Hned získáte další úložné prostory, kterých není nikdy dost!

Šlechtický pokoj za hubičku

rustikální manželská postel

Dámy, také rádi sníte u knížek s hrdinkami z 19. století? Mějte postel jako ony! Manželská postel Gladys promění pokoj v interiér šlechty. Na první pohled zaujmou čela a nožky s vyřezávanými prvky. Když ložnici doplníte o malované obrazy, starožitné dekorace a povlečení s dobovým potiskem, budete si připadat jako na zámku.

Věci stále na dosah

bílý odkládací stolek

U postele nesmí chybět odkládací stolky. Co třeba v designu francouzského dobového nábytku? Všimněte si romantických detailů a jemné patiny, které přetvořily tento nábytek na historický kousek. Dvě odkládací plochy a dva šuplíky pojmou třeba oblíbenou knihu, budík, lampičku i nezbytné léky. Budete mít všechno po ruce!

Okouzlil vás rustikální nábytek stejně jako nás? Napište nám, co si o něm myslíte. Jsme zvědaví, zda máte radši moderní styl nebo se klidně necháte unášet na vlně historie.

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář