Rustikální sedací souprava vnese do domova nostalgii dávných dob

0

Atmosféra minulého století je ničím nenapodobitelná. Zejména vyšší vrstvy kladly důraz na kvalitní, řemeslně zpracované výrobky a elegantní nábytek se zaoblenými tvary, který se opět vrací do módy. Nyní jej můžete najít pod pojmem rustikální nábytek. Přeneste si kus této doby do svého domova – třeba do obýváku. Právě v této místnosti se schází rodina i přátelé k posezení a kdo by nechtěl, aby se v ní cítili dobře? Středobodem obýváku je sedací souprava. Možná si říkáte, že v rustikálním stylu nebude k dostání. Rádi vás vyvedeme z omylu. Stačí číst dál.

Nostalgická vzpomínka na minulost

elegantní sedací souprava

Rustikální sedací souprava a v tomto stylu laděný nábytek kombinuje vlastnosti nového nábytku a eleganci minulého století.

Proč byly tyto sedací soupravy tolik oblíbené a proč se k nim lidé opět vracejí? Vyhledávané jsou pro svůj klasický styl, poctivé zpracování s použitím kvalitních materiálů a pro své ergonomické tvarování. Taková pohovka se pohodlně vejde i do rohu obýváku. Celkový vzhled doladíte křeslem či podnožkou.

Starobylý styl s moderními prvky

bílá sedací souprava

Tyto sedací soupravy se skvěle budou vyjímat ve velkých obývácích, kde budou dominantním prvkem. Splňují požadavky moderní doby, a když k vám přijde přespat návštěva, jednoduše pohovku rozložíte a můžete ustlat až pro dva lidi. Oceníte i úložný prostor, kam hravě schováte peřiny. Vybírat můžete z několika druhů potahových materiálů a k dostání jsou i luxusní ekokůže.

Pohodlí nade vše!

Na rustikálních sedacích soupravách budete sedět jako ve vatě. Aby byl komfort dokonalý, při sledování napínavého filmu nebo romantického seriálu se přikryjte hřejivou dekou, pod kterou bude teprve to pravé lenošení! A když se k tomu obklopíte heboučkými polštáři, nebude se vám ani chtít do postele.

béžová deka

Rustikální sedací souprava vás vrátí v čase a možná připomene vybavení v domácnosti vašich babiček, ke kterým jste jako děti jezdily na venkov. A jak se tento styl líbí vám? Umíte si ho představit ve svém obýváku?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář