Rustikální vybavení zútulní interiér kuchyně

0

Vaření se stane zábavou, když si zařídíte kuchyň podle svého vkusu. Někdo dává přednost strohému modernímu stylu, někdo si naopak potrpí na pocit útulnosti a zabydlenosti. Jako v chaloupce stoleté babičky se budete cítit v rustikální kuchyni, která vnese do interiéru atmosféru venkova. Nemusíte se vzdávat výdobytků dnešní společnosti, i rustikální kuchyň můžete zařídit funkčně a prakticky a přesto zachovat její osobitý ráz. Ukážeme vám, jak na to!

Čarování u kuchyňské linky

rustikální kuchyňská linka

Srdcem kuchyně je kuchyňská linka. U ní se odehrávají ta největší kouzla, z nichž vzejdou ty nejlepší pokrmy pro jazýčky strávníků. Rustikální styl přenesete do domácnosti pomocí přírodních materiálů, proto volte linku v imitaci dřeva nebo rovnou z masivu. Do takové kuchyně zapadnou i vestavěné spotřebiče a jiní pomocníci, jež jsou k prodeji v rustikálním designu.

Kredence se vrací do módy

rustikální klasická kredenc

V rustikální kuchyni se bude vyjímat klasická kredenc ve venkovském stylu. Posuďte sami, nebyla by škoda ochudit místnost o takový kousek? Uschovat do ní můžete třeba porcelán po babičce, příbory, naběračky a další drobnosti. Kredenc z borovicového dřeva navíc příjemně provoní místnost.

Sejděte se u jednoho stolu

rustikální kuchyňský jídelní stůl

Není nic krásnějšího než setkat se s rodinou u jednoho stolu. Jídelní stůl z přírodního masivu bude dominantním kouskem kuchyně. Dávný styl připomenou velké nohy stolu, jež svým stylem doplní ostatní nábytek v interiéru. Pokud byste měli rádi sladěné židle či lavice se stolem, jsou pro vás tím pravým jídelní sety.

Nevšední zážitek ze stolování

vintage porcelánový talíř

Co by byl nedělní oběd nebo slavnostní večeře bez jedinečného porcelánového nádobí? Pozdvihněte takovým nádobím stolování na jinou úroveň a vpusťte do domova tradici francouzského venkova. Nádobí se bude jako perla vyjímat na dřevěné desce stolu nebo na kuchyňském textilu s motivem přírody. Nechte si u takto prostřených stolů chutnat!

Rustikální kuchyně se těší velké oblibě. Vzal i vás za srdce tento venkovský styl? Pak si nenechte ujít nabídku našeho e-shopu, kde najdete další nábytek do vaší nové kuchyně!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář