Sedací souprava na každodenní spaní přetvoří obývák na ložnici!

0

V malých bytech, kde jsou navíc i děti, je takřka nemožné ukrojit si místnost pro sebe a zařídit si ji jako ložnici. V takové situaci vám nezbude nic jiného než spát v obýváku a využívat svou sedací soupravu jako postel. Naštěstí se nemusíte obávat, že sedačku neustálým rozkládáním zničíte. K dostání jsou totiž takové, které slouží na každodenní spaní. V čem je taková pohovka jiná? Právě teď se s vámi podělíme o toto tajemství!

Pohovka jako manželské dvoulůžko

šedá rozkládací sedací souprava

Spíte v obýváku se svým partnerem? Sedací soupravu určenou na každodenní spaní jednoduše rozložíte na dvojlůžko, kam se pohodlně vejdete oba dva, aniž byste do sebe během noci strkali. Takové pohovky snadno proměníte na pohodlné lůžko o rozměrech 200 x 120 cm.

Sedací soupravu umístěte v obýváku tak, abyste nemuseli při jejím rozkládání manipulovat s okolním nábytkem. Už z toho důvodu se vyplatí koupit pohovku s jednoduchým rozkládacím mechanismem. Jestli vám to řešení obýváku dovolí, postavte ji ke stěně proti dveřím a dále od okna.

Ložnice v obýváku? Nikdo nic nepozná!

černá rozkládací sedací souprava

Pohovky na každodenní spaní jsou na pravidelné nocování přímo přizpůsobeny. Mají bytelnou konstrukci z tvrdého dřeva a odolné čalounění z látky, semiše nebo ekokůže. Spaní na nich je pohodlné, a když sedačku zase složíte, místnost se opět změní na obývák. Kdo by hádal, že na této dominantně obýváku před chvílí někdo spal?

Co zohlednit při výběru sedací soupravy?

Při výběru sedačky byste neměli hledět na cenu. Šetřit se totiž v tomto případě nevyplácí. Vždyť se chcete pořádně vyspat a nekupovat za pár let novou.

květované povlečení

Samozřejmostí těchto sedacích souprav je i úložný prostor. Snadno do něj schováte peřiny a polštáře a nemusíte tak pořizovat peřiňák, který by zabral zbytečné místo. Hravě se do něj vejde i náhradní povlečení, s jehož výběrem si dejte záležet. Kvalitní povlečení je alespoň malá náplast na to, že nemáte vlastní ložnici!

Každodenní spaní v obýváku je na kvalitních sedacích soupravách komfortní. Museli jste i vy takto vyřešit nedostatek místa nebo si neumíte představit byt bez ložnice? Budeme rádi za vaše názory!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář