Sestavy do ložnice – nejhezčí kousky z jarní výprodeje

0

Za pár týdnů tu bude jaro a na každého z nás přijde nálada plná změn a neklidu. Právě na jaře se lidé nejčastěji pouští do renovací bytu a nákupu nového nábytku. A proč k tomuto účelu nevyužít také právě probíhající slevy?

V dnešním článku se podíváme na dvě moderní ložnicové sestavy. Nákupem sestavy si ušetříte námahu při sestavování nábytku a získáte rychle dokonale sladěný pokoj. Vybírali jsme tak, aby si na své přišel skutečně každý, ať už se jedná o barvy nebo styl nábytku. Cena obou nepřekračuje 12 000 Kč.

Světlá Ložnice Veria bds

Akce ložnice Veria bds

Tato ložnicová sestava se skládá z prostorné komody, velké skříně se zrcadlem, manželské postele a dvou nočních stolků. Jednoduše řečeno obsahuje vše, co by v dobře zařízené ložnici mělo být. Každý kus nábytku je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek a vyrábí se v kombinaci bílá a světlý dub.

Díky svému světlému provedení dokáže sestava prozářit i malé a temnější prostory. Všechny kusy nábytku jsou navrženy tak, aby působily vzdušně a moderně. Jediné, co si budete muset k této sadě dokoupit je matrace.

Ložnice Montes pro milovníky pravého dřeva

Akce ložnice Montes

Máte rádi pravé masivní dřevo, ale nemůžete si ho dovolit? Pak je pro vás tato ložnicová sestava jako stvořená. Na první a možná i na druhý pohled vypadá jako autentické dřevo (ačkoliv je z laminované dřevotřísky). Doma vám navodí pocit spojení s přírodou a krásně doplní a zútulní každou ložnici. Vyrábí se ve dvou přírodních odstínech – dub lefkas a duh lanýžový.

Sestava obsahuje trojkřídlou šatní skříň, komodu, noční stolek a robustní postel. Vše bude vypadat báječně v kombinaci se zelenými a zemitými barvami. Vaše ložnice se promění v uklidňující místo, kde se vám bude relaxovat jedna báseň.

Povlečení jako nejdůležitější část ložnice

Sada povlečení a prostěradla Trenton

Na povlečení je skvělé to, že dokáže v mžiku změnit celou tvář vaší ložnice. Stejně tak dobře dokáže ovlivnit i to, jak se cítíte ve své vlastní posteli. Proto se nedoporučuje při jeho nákupu šetřit. Povlečení z kvalitní látky vás dokáže krásně ukolébat a vydrží dlouho pěkné. Naproti tomu levná povlečení se brzy trhají, “šmuckatí” a nikomu radost nepřinesou.

Co říkáte třeba na toto bílé povlečení s motivy podzimních stromů? Představte si ho na vaší posteli a sami poznáte, zda je pro vás to pravé ořechové.

Máte v plánu renovaci vaší ložnice? Co vše se chystáte změnit? Podělte se s námi o vaše plány v komentáři pod článkem.

O autorovi

Jako textařka na volné noze trávím většinu času doma. Proto je pro mě životně důležité, abych se ve svém vlastním bytě cítila dobře. Postupně si vytvářím kreativní prostředí, které neztratí teplo domova a dokáže mě při psaní textů inspirovat. Je to fuška, což jistě sami víte. V mých článcích pro Peřiňák se snažím hledat zajímavé kousky nábytku a originální bytové dekorace. Nebojím se kombinovat i zdánlivě nezkombinovatelné, protože přesně tak vznikají jedinečné interiéry. Navíc jak se říká - v lásce, válce a při vybavování domova je vše dovoleno.

Napiš komentář