Skandinávský styl, aneb hřejivý dotek domova!

0

Skandinávský styl si většina lidí spojí s chladným severem. A to je škoda, neboť vám tento styl může nabídnout mnohem více, nežli jen nádech severu. Jeho předností je přírodní dřevo a látkové potahy, které vašemu bydlení dodají ono pověstné teplo domova, které je nedocenitelné. Skandinávský styl je nadčasový, jednoduchý a svým způsobem jednoduchý – a v tom je jeho největší kouzlo. Ačkoli jeho název vypovídá o místě vzniku, velice rychle se rozšířil do celého světa, není se proto čemu divit, že si jej oblíbíte i vy. Pusťte si domů nádech severské země – poradíme vám, jak na to!

Největší předností skandinávského stylu je dřevo

Komoda

Skandinávský styl – to jsou přírodní materiály a především dřevo, a to buď surové nebo lakované. A proč právě dřevo? V severských zemích je této suroviny obrovské množství, proto jej tamní lidé s oblibou využívají prakticky na všechno. Skandinávský styl je proto typický nejen světlými barvami, které do domova pouští pro seveřany nedocenitelní světlo, ale i  vůní dřeva, pro kterou si jej jistě oblíbíte i vy!

Bytelná postel si najde místo i ve vaší ložnici

Postel ve světlém dekoru dřeva

Postel ve světlém dekoru dřeva se stane předností vaší ložnice. Skandinávský styl mluví jasně: světlé barvy, bytelné provedení a kvalita, na kterou se budete moci spolehnout. Postel nesoucí se v tomto duchu vám nabízí nejen plnohodnotný a ničím nerušený spánek, ale i úctyhodnou výdrž, díky které vám postel bude sloužit dlouhá léta.

Skandinávský styl v úložných prostorech

Šatní skříň

I úložné prostory se dají zařídit v duchu severských zemí. Ať už do ložnice, předsíně či dětského pokoje se hodí takto krásně zpracovaná šatní skříň, do které pohodlné uložíte všechny potřebné věci. Kromě vysoké praktičnosti, kterou jistě oceníte, pro vás jako třešnička na dortu bude nádherný vzhled tohoto pečlivě zpracovaného kousku, který vás vtáhne až do dálek severských koutů.

Dekorace nesoucí se v duchu chladných dálek

Polštář s motivem zvířat

Skandinávský styl rozhodně není jen o dřevěném nábytku. Stejně tak je důležité myslet i na vhodné a oku přitažlivé dekorace, které ještě více onen styl podtrhnou a dají tak na obdiv nejen vám, ale i každé vaší návštěvě, to nejlepší z vašeho bydlení. Polštář s motivem zvířat je do takto laděného bydlení jasnou volbou. Dáte mu šanci?

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář