Skříň do dětského pokoje na úschovu věciček ratolestí

0

Dětský pokojíček se neobejde bez dostatku úložných prostor a skříní, kam uschováte věci a oblečení svého dítka. Třeba taková šatní skříň má v pokoji své místo. Oblečení je chráněno před prachem a dítě se ho naučí ukládat do regálů. Pojďme se dnes zaměřit právě na skříně, které jsou nejen praktické, ale ve správné barevné variantě oživí i prostor v pokoji!

Rohová skříň vyplní každý kout

dětská rohová šatní skříň

Proč nevyužít prázdný kout, zvlášť když je v pokojíčku málo místa? Dítě získá prostor na úschovu svých věcí a díky zkoseným hranám na skříň lehce napojíte další nábytek. Pokud nemáte peníze na skříň z masivu, vůbec se nebojte laminové dřevotřískové desky. Snadno se omývá a udržuje a vám tak nebude vadit, když dítko skříň ušpiní barvami.

Skříň rostoucí s dítětem

dětská dveřová šatní skříň

„Rostoucí“ skříň má tu výhodu, že nemusíte každých pár let investovat do nové a vybírat design k věku dítěte. Taková skříň je v neutrálních barvách a bez dětských malůvek, popřípadě ve výrazných, moderních odstínech, které nadchnou jak malé, tak odrostlé děti. Nechcete dítko ochudit o veselé dětské motivy? Jednoduše nalepte na dveře skříně samolepky, které se dají snadno odlepit.

Nahlédněte dovnitř

dětská modrá šatní skříň

Dětská skříň má různé vnitřní uspořádání. Čím menší prostor vznikne mezi jednotlivými policemi, tím ratolest ve skříni snáze udrží pořádek. V takové skříni se nacházejí poličky nebo šatní tyč, v lepším případě obojí. Zvláště děvčátkům vyhovuje kombinovaná šatní skříň, klukům zase policová.

Jak vybavit dětský pokojíček?

bílo-hnědá knihovnička

Kromě skříní dítko využije psací stůl, úložné boxy na hračky, komodu, dětskou jídelní soupravu, police, sedací vak a knihovničku. Nezapomeňte vyčlenit koutek na hraní a prostor na spaní. Zdi vymalujte oranžovou nebo žlutou barvou, která podporuje proces učení. Hyperaktivitu u dětí utlumí modrá barva.

Dětské skříně seženete takřka za hubičku, a přitom jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a k dostání v mnoha barevných variantách. Zkuste schválně nahlédnout do skříně svého dítěte, možná v ní najdete zajímavé věci, které tam vůbec nepatří. Nezapomeňte nás svými nálezy pobavit!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář