Studentský pokoj plný moderního designu – máme pro vás ty nejlepší tipy!

0

Studentský pokoj si na designu hodně zakládá. Každý dospívající touží po místečku, které bude zařízeno moderně, pojato prakticky, vymyšleno šikovně – a jako třešnička na dortu je pokoj plný soukromí, kam mají rodiče přístup zakázán. Stojíte i vy před složitým úkolem a čeká vás zařízení studentského pokoje? Pak neskládejte hlavu do dlaní, neházejte flintu do žita a nepropadejte panice! Ochotně vám poradíme, jak zařídit moderní pokoj plný vkusného designu, který zaručeně sklidí úspěch! Jdete s námi do toho?

I postel může být zařízená v působivém designu!

Jednolůžková postel

Každý studentský pokoj potřebuje kvalitní postel. Za by měla být dostatečně pohodlná a prostorná, navíc bude-li pojatá v moderní designu, určitě neuděláte chybu. Tato jednolůžková postel je hotovým rájem pro každého studenta, který si v ní může číst, psát úkoly či surfovat po internetu.

Dekorace ve stylu moderna

Samolepka na zeď

Dospívající děti jsou hodně náročné ať už jde o cokoli. Vyjít jim proto vstříc, trefit se do vkusu a udělat jim radost je hodně obtížné, my vám ale poradíme, jak na to. Samolepka na zeď v působivém designu najde své čestné místo především v klučičích pokojích. Má-li vaše dítko v lásce hudbu, není nad čím váhat!

Sezení/ležení, aneb příjemné 2v1!

Křeslo/matrace pro dva

Čas od času se i u vás doma objeví nějaký ten kamarád. Myslete proto na pohodlné sezení i pro návštěvu vašich ratolestí. S naším tipem vyřešíte jak sezení, tak i případné lůžko pro chvíle, kdy se návštěva rozhodne zdržet přes noc. S tímto kouskem již nikdy nebudete muset kamarády ukládat na zemi!

Úložných prostorů není nikdy dost!

Regál

Dojde-li na zařízení studentského pokoje, nesmí chybět dostatek úložných prostorů. Jedině tak v tomto doupěti nevznikne chaos a nepořádek, který by jeho designu určitě příliš nesvědčil. Myslete na takový kousek, který bude působit příjemně a zároveň svědomitě splní svůj účel.

Kam uložit knihy a učebnice? Jedině do knihovny v přitažlivém designu!

Moderní knihovna

Každý student má hromadu knížek, učebnic, časopisů – zkrátka věcí, jež potřebují své místo. Uložit je do boxů není to nejlepší řešení, proto se nechte inspirovat touto moderní knihovnou, která se stane dominantou studentského pokoje.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář