Studentský pokoj pro vysokoškoláka s nadčasovým vybavením

0

Jinak zařízený studentský pokoj si bude přát dítě na střední škole, jinak již dospělý vysokoškolák. Pokud stále poskytujete azyl svému vysokoškolskému dítku, přeměňte chlapecký nebo dívčí pokoj v prostor pro dospěláka, který se neobejde bez postele, židle, PC stolu, větší šatní skříně a police na studijní materiály. Jak na modernizaci studentského pokoje?

Králem v koženém křesle

tmavě hnědý studentský pokoj

Student na vysoké potřebuje stůl větších rozměrů, kam se vejde nezbytná technika a zároveň mu zůstane dostatečný prostor pro učení. Vedle stolu se hodí kontejner na úschovu psacích potřeb a poznámkových bloků. Váš student si zamiluje pohodlné kožené křeslo, v němž si bude připadat královsky. Jako na peřině se mu bude sedět v křeslu na kolečkách s opěrkou hlavy, oporou zad a područkami.

Učení i lenošení v posteli

studentský pokoj v dřevěném dekoru

Student si ale nejvíce oblíbí novou, velkou postel, kde může nejen spát a lenošit, ale i učit se nebo prožívat tajná dostaveníčka se svým protějškem, až zrovna nebudete doma. I dvoumetrový drobeček se může roztáhnout na posteli široké alespoň 120 cm, jejíž součástí by měl být kvalitní lamelový rošt a matrace.

Vkusný nábytek mu padne do noty

bílošedý studentský pokoj

Vysokoškoláci si již nepotrpí na bláznivé barvy, proto pokud pro něj chystáte překvapení, zvolte nábytek v přírodních dřevitých barvách nebo bílé barvě v nadčasovém designu a v lesku nebo matu.

Vylaďte pokoj pro vysokoškoláka doplňky

paraván Marylin Monrooe

I doplňky dotváří atmosféru studentského pokoje. Děvčata budou nadšena z velkého zrcadla, paravánu, chlupatého koberce a hebkých polštářů, kluci zase z obrazů jejich oblíbené kapely a z povlečení se znaky Velké Británie a USA.

Studentský pokoj bude vysokoškolákovi sloužit po celou dobu jeho studia a dáváte mu jím najevo, že je doma vždy vítán a očekáván. Ponechte mu ale volnou ruku při zařizování a pro inspiraci mu ukažte povedené studentské pokoje v našem e-shopu – zaručeně si z nich vybere!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář