Tipy na kancelářská křesla za výprodejové ceny, aneb inspirace není nikdy dost!

0

Určitě nám dáte za pravdu, že kancelářské křeslo by mělo být pohodlné, bytelné a polohovatelné. Možná jste si teď představili křeslo ve své domácí pracovně nebo v kanceláři a zjistili jste, že polstrování je již prosezené, konstrukce nepříjemně skřípe při každém zavrtění a páka pro polohování je rozbitá. Není náhodou čas pořídit si nové? Představíme vám kancelářská křesla za výprodejové ceny, na kterých se vám bude pracovat jedna radost!

Za málo peněz „hodně muziky“!

modré otočné kancelářské křeslo

Kvalitní křeslo za výprodejovou cenu pod 4 tisíce korun? Ne, netropíme si z vás žerty. Konferenční křeslo Marika je toho důkazem. Na polstrovaném sedáku budete sedět jako v bavlnce a když si správně nastavíte výšku sedáku a opěradla, přejdou vás bolesti zad a krku. Díky otočnému systému nemusíte vstávat od práce, když potřebujete dokumenty z komody za sebou. Toto křeslo nezkazí žádný interiér kanceláře, protože je k dostání v mnoha barevných provedeních.

Kancelářské křeslo do 10 tisíc

otočné kancelářské křeslo

Osmihodinová pracovní doba už pro vás nebude žádný problém! Moderní, reprezentativní kancelářské křeslo vám zajistí vysoký komfort i při několikahodinovém sezení. Ideální volbou pro pracovny bez koberců je křeslo s tichými, pogumovanými kolečky. Pro práci u počítače oceníte nastavitelnou výšku sedáku. Zvolit si také můžete tuhost opěradla, aby vás už nikdy více nebolela záda či krční páteř.

Usaďte návštěvu do designového kousku!

hnědé otočné kancelářské křeslo

Myslete i na pohodlí obchodních partnerů a klientů a oslňte je jedinečným designem tohoto sedacího nábytku. Toto pohodlné křeslo je výškově nastavitelné pomocí jednoduché páčky. Podle své náročnosti můžete volit mezi čalouněním z klasické potahové látky nebo kůže. Nemusíte se omezovat pouze na jednu barvu, co takhle prozářit kancelář křesly v různých barevných provedeních?

Je libo retro styl?

šedivé retro křeslo

Nenucenou konverzaci snadno zahájíte na tomto retro křeslu, na nějž se vejdou až tři osoby. Křeslo oživí každý interiér a vnese do něj jedinečnou atmosféru dob minulých. Jako dělané je i pro lenošení o pracovní pauze. Lehce se vám může stát, že na pohodlném polstrování usnete!

Kancelářská křesla za výprodejové ceny potěší vaši peněženku a zároveň prospějí vašemu zdraví. Sezení na nich vás nikdy neomrzí a plnění pracovních povinností náhle získá nový rozměr. Na jaké židli nebo křesle sedíte v práci vy? Vybrali byste si z této nabídky?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář