Tipy na rustikální kuchyně, aneb inspirujte se naší fotogalerií!

0

Velké oblibě se v poslední době těší kuchyně ve venkovském stylu. Připomínají nám útulnou domácnost našich babiček a navrací nás k podstatě přírody. V rustikální kuchyni převládají přírodní materiály, jako je dřevo, kámen a různé keramické doplňky. Nemusíte se však obávat, že taková kuchyň bude plná nefunkčního, starožitného nábytku. Rustikální nábytek je vyráběn tak, aby byl praktický a zároveň splnil požadavky našeho století. Nechte se inspirovat fotogalerií rustikálních kousků do kuchyně, kterou vám právě teď přinášíme!

Rustikální nábytek je základ

rohová jídelní lavice

Jídelní rohová lavice Alex je vyrobena z kvalitního masivu olše a je určena do všech kuchyní. Na první pohled to není zřejmé, ale v krajních částech se nalézají úložné prostory.

rohová jídelní lavice

Rohovou lavici Saturn z masivu olše a s pohodlným polstrováním lze umístit jak do levého, tak pravého rohu.

rustikální jídelní set

Rustikální jídelní set Gerda z masivu borovice navodí ve vaší domácnosti tu pravou selskou atmosféru!

čalouněná jídelní sestava

Luxusní jídelní sestava Vien je vyrobena z masivu olše a tvoří ji jídelní stůl bytelné konstrukce a 8 pohodlných židlí. Pokud se vás sejde u stolu více, stůl jednoduše rozložíte.

oválný jídelní stůl

Stmelte svou rodinu u jídelního stolu Venus, který je vyroben z masivu olše. Oblý tvar je vysoce bezpečnou variantou, pokud máte doma malé děti.

čalouněná jídelní židle

Jídelní židle Lara budou dominantou každé kuchyně. Čalounění sedáku a opěradla skýtá pohodlné sezení i po dlouhou dobu. Masiv olše zaručuje kvalitu a dlouhou životnost.

jídelní židle bez čalounění

Bez čalounění, v čistě přírodním stylu, jsou jídelní židle Lira. Skvěle se budou vyjímat jak doma, tak na chalupě. Masiv olše je vysoce odolný a unese i vyšší nosnost.

závěsná prosklená skříňka

Čajový servis po babičce můžete uložit do závěsné prosklené skříňky Gladys a mít ho tak stále na očích!

Hravé doplňky jako součást rustikální kuchyně!

sada talířů s motivem zvířat

V rustikální kuchyni nesmí chybět nádobí a doplňky ve venkovském stylu. Co říkáte na sadu talířů s veselým a hravým motivem?

vintage miska

Design misky Sophie se vrací k tradicím venkova. Pastelové barvy a lehký vintage styl vnese do kuchyně jedinečné kouzlo!

puntikatá cukřenka a mléčenka

Venkovsky laděná cukřenka a mléčenka budou středobodem každého stolu.

V rustikální kuchyni vás prostoupí klid a každé jídlo zvládnete uvařit na jedničku. Inspirovali jste se naší fotogalerií? A jaký kousek se vám líbí úplně nejvíc?

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář