U jídelního setu pro 6 osob se pohodlně nají celá rodina

0

Málokdo má doma tolik místa, aby si mohl zřídit jídelnu. Máte i vy menší byt a přesto je pro vás nepředstavitelné, že by se rodina nesešla při jídle u jednoho stolu? I s nedostatkem místa můžete zvolit prostorově úspornou variantu, a to v podobě jídelních setů. Typická česká rodina se skládá ze dvou dospělých a dvou dětí, proto se nabízí, že stačí jídelní set pro čtyři osoby. Co si ale počnete, když budete chtít někoho pozvat na oběd? Moderní trendy určují, že i v případě čtyřčlenné rodiny je vhodné zvolit set se dvěma místy navíc.

Jídelní set za hubičku

levná jídelní sestava pro šest osob

I kvalitně zpracované jídelní sety pro 6 osob mohou být levné. Příkladem je jídelní sestava z masivu buku v elegantním designu. Precizní řemeslné zpracování zaručuje dlouhou životnost. Pro pohodlí více strávníků stůl jednoduše rozložte a poklaďte ubrusem a slavnostním prostíráním.

 Designová jídelní sestava pro náročné

jídelní set pro náročné

Milovníci designového nábytku mohou obohatit svou kuchyň o jídelní set z pevného masivu buku a s dekorem v kombinaci odstínu ořech a bílý lesk. Podle svého vkusu a svých finančních možností můžete volit mezi příjemnou potahovou látkou nebo omyvatelnou ekokůží.

Rohová jídelní sestava v klasickém stylu

rohová jídelní sestava pro šest osob

Zvlášť v malých interiérech najde uplatnění rohová jídelní sestava pro šest osob. Na lavici se vejde více strávníků než na klasické jídelní židle. Taková sestava skýtá i úložné prostory, které se nachází v krajních částech lavice. Můžete do nich uschovat třeba přebytečné nádobí nebo málo používané domácí spotřebiče.

Zvyšte apetit strávníků vhodným výběrem nádobí

modrobílý talíř

Jídlo všem bude ještě více chutnat, když na jeho servírování použijete slavnostní sadu nádobí. Modrobílé talíře dodají styl každé hostině a na vaší nové jídelní sestavě se budou skvěle vyjímat!

Při výběru jídelního setu přihlédněte k tomu, zda jej umístíte do kuchyně s jídelním koutem nebo do obýváku s jídelnou. Platí, že musí dokonale zapadnout do celkového stylu. A jak jste vyřešili jídelní koutek vy? Inspirujte ostatní čtenáře!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář