Úložné prostory 4 x jinak! Inspirace na levné kousky ve fotogalerii

0

Dojde-li na úložné prostory, známé pořekadloméně, je někdy vícerozhodně neplatí. Nezáleží na tom, zda jde o dětský pokoj, ložnici, obývák nebo koupelnu – jistě i vy máte v každé z těchto místností spoustu věcí, které chcete uložit. Ne každý si ale může dovolit investovat peníze do vestavných skříní. Ty sice úložný prostor vyřeší, zároveň i neuberou na prostoru interiéru, ale co do financí jsou poměrně náročné. V dnešním článku vám přinášíme zajímavé a cenově dostupné tipy – inspirujte se!

Zábavné úložné prostory děti potěší

Polička medvídek

Naučit děti pořádku je mnohdy umění. Své o tom jistě ví každý rodič, který se někdy snažil přinutit svá dítka k úklidu. Rozhodně to není snadné – dítka jsou neposedná a co se týče úklidu i neochotná. Pořídíte-li si ale závěsnou poličku s motivem medvídka, uvidíte, že úklid ihned bude o něco příjemnější.

Na drobnosti do koupelny

Úložný systém

Koupelna je jednou z nejvytíženějších místností v domácnosti. I tady se najde celá řada věcí, které potřebují své čestné místo – hřebeny, kosmetika, šampony, kondicionery, masky, ručníky, žínky – a pokud ještě nemáte vyřešený úložný prostor, vsaďte na úložný systém v příjemném provedení, který ve vaší koupelně určitě najde uplatnění.

Kam uložit oblečení?

Komoda

Oblečení je kapitola sama pro sebe. Ať už pro vás či vaše dítka, určitě se u vás doma najde hromada triček, kalhot, ponožek i mikin, které hledají místečko k uložení. Dostatek prostoru nabízí velký úložný box v jednoduchém a decentním provedení, který se hodí jak do ložnice, tak i do dětského pokoje, případně kamkoli do interiéru.

Úložné prostory v dětském pokoji, aneb dost není nikdy dost

Kombinovaná komoda11

Jestli je v dětském pokojíčku něčeho nedostatek, pak jsou to úložné prostory. Všechny hračky, stavebnice, panenky či puzzle je potřeba někam uložit, zároveň ale nezastavět celý pokoj skříněmi a komodami. Kombinovaná dětská truhla zvládne hračky vašich ratolestí s přehledem!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář