Útulnější ložnice v pár jednoduchých krocích? Ano, poradíme vám!

0

Ložnice je místem určeným pro odpočinek a relaxaci. Ať už jí zařídíte sebedokonaleji, stejně vám po čase začne připadat nudná, její vybavení strohé a zastaralé – a v takovém okamžiku přichází čas na změnu. Chcete, aby vaše ložnice dostala nový kabátek, ale zároveň se nechcete pouštět do radikálnějších změn, na které nemáte ani čas, ani náladu či finance? Pak právě vám je určený náš dnešní článek!

Ložnice si zaslouží novou vizáž – a nemusí vás to stát majlant!

Povlečení

Chcete-li provést viditelnou proměnu vaší ložnice, aniž byste museli investovat vysoké peníze, vsaďte na nové povlečení. Nejpodstatnějším prvkem každé ložnice je bezesporu postel, která je dominantou tohoto pokoje – tak toho využijte a pořiďte si zajímavé ložní prádlo, díky kterému vaše ložnice prokoukne, dostane novou tvář a vy se tu budete cítit ihned o něco lépe. Rychlá změna za málo peněz!

Zrcadla a jejich magická moc

Zrcadlo

O magické síle zrcadel vás jistě nemusíme dlouze přesvědčovat. Nejenže dokážou celý prostor opticky zvětšit a prohloubit, ale jsou ideálním řešením i pro tmavé interiéry, kdy je stačí vhodně pověsit a rázem vznikne více světla pomocí odrazu z oken. Umístěte si do vaší ložnice pěkné zrcadlo, které jí dodá novou podobu.

Základem ložnice je postel – věnujte jí pozornost!

Manželská postel

Není žádným překvapením, že postel je středobodem ložnice. Využíváte jí nejen ke spánku, kterým strávíte třetinu vašeho života, ale i k odpočinku či relaxaci, mnozí z vás si s oblibou v posteli i čtou, luští křížovky nebo surfují na internetu. Chcete-li, aby vaše ložnice vypadala jinak, pořiďte si novou postel, která bude pohodlná, vzhledově přitažlivá a cenově dostupná. 

Myslete i na dekorace

Designové bytové doplňky položené na komodě

Říká se, že změna je život. Proto byste neměli lpět na starých dekoracích, neboť ty novému vzhledu vaší ložnice moc neprospívají, ba naopak jedině škodí. Nezáleží na tom, zda dáte přednost nástěnným dekoracím, obrazům či samolepkám nebo umělým květinám. Vaše ložnice si zaslouží zbrusu nový kabát, dopřejte jí ho!

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář