V dětském pokoji pro kluka vládne modrá!

0

Dětský klučičí pokojíček se liší od toho holčičího naprosto ve všem – od barev, nábytku až po doplňky. Zatímco v holčičím vládne růžová, v klučičím se nesmí taková barva objevit ani náznakem. Co není modré, to není dobré. Co dalšího by nemělo v dětském pokoji vašeho syna chybět? Podívejme se tomu na zoubek!

Tematický nábytek

dětský pokoj pro kluka auto

Zřejmě si pamatujete na svůj dětský pokojíček. Poskládané různé kusy nábytku, které k sobě neladily a často ani neplnily svůj účel. Dnes v nabídce naleznete celé nábytkové sestavy s klučičím designem. Často tak můžete v obchodě vidět postel ve tvaru autíčka nebo nábytek s polepy fotbalového míče či Spidermana.

Na oblečení a hračky

modrý dětský pokoj pro kluka

Kluci potřebují vybavení, u něhož je na první pohled zřejmé, co do něj patří. Uplatnění tak najdou skříně, komody a police na uložení oblečení a vystavení hraček. Zároveň by pokojíček měl dítěti navodit pocit bezpečí a inspirovat jej k nejrůznějším činnostem.

Na učení a spánek

dětská postel s psacím stolem

Součástí pokojíčku je také psací stůl s ergonomickou židlí, kde může směle zkoušet své první pokusy o malování nebo se učit psát a číst. Klidný spánek prožije v dětské posteli, která je přizpůsobena velikosti a věku dítěte. Bonusem jsou vysouvací šuplíky pro úschovu povlečení a sezónních peřin.

Kouzlení s dětskou dekorací

povlak na polštář s dráčkem

V pokojíčku nezapomeňte na dekoraci. Váš syn si zaručeně zamiluje povlak na polštář s vyobrazeným dráčkem nebo sedací vak pro lenošení, krátký odpočinek a dovádění. Místnost díky doplňkům můžete proměnit v námořnickou kajutu i pirátské doupě. Vy sami nejlépe víte, co vaše dítě miluje ze všeho nejvíc. Proč nepřenést jeho snový svět do skutečnosti?

Dětský pokoj pro kluka musí být praktický, bezpečný, útulný i hravý. Pokud se budete tohoto pravidla držet, vytvoříte dítěti dokonalý svět k jeho rozvoji. Pochlubte se nám, jestli se vám to podařilo!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář