V kurzu jsou moderní pohovky z ekokůže!

0

Někdo nedá dopustit na čalouněné pohovky, někdo na sedačky z kůže. Slyšeli jste ale o ekokůži? Tato umělá kůže se sice odlišuje od té pravé složením, ale vzhledově jsou od sebe k nepoznání. Navíc jsou její vlastnosti v mnohém podobné pravé kůži. Zásadní rozdíl je však v pořizovací ceně: ta bývá až o polovinu nižší než cena kožených pohovek. Pojďme si posvítit na tři sedačky z ekokůže a proč je vpustit do svých domovů.

Tip č. 1 – rozkládací sedačka Mariel

bílá pohovka z ekokůže

Zapomeňte na zažitou představu, že rohové sedačky se hodí do rodin s dětmi nebo k postaršímu páru. Rozkládací sedačka Mariel vás vyvede z omylu! Vhodně doplní každý moderní interiér. O trendy vzhled se postará potah z ekokůže a prošívání, které rozděluje čalounění na pravidelné oblé „polštářky“. Péče o ekokůži je nenáročná. Nečistoty jednoduše setřete navlhčenou houbičkou s kapkou saponátu, a tak se nemusíte hrozit rozlitého pití nebo rozteklé čokolády.

Tip č. 2 – rozkládací pohovka Olivier

červená pohovka z ekokůže

Nechte se unést pohovkou ve svůdném rudém odstínu. Tato barva propůjčí interiéru jedinečnost a stane se nepřehlédnutelnou! Moderní vzhled vás nenechá na pochybách, že jste zvolili tu pravou sedačku z ekokůže. Pohovku lehce přetvoříte na lůžko o rozměru 140 x 200 cm a při troše uskromnění se na ní mohou vyspat dvě osoby. Již tak nemusíte přemýšlet, kam s hosty, když se návštěva protáhne do noci!

Tip č. 3 – rohová sedací souprava Amelia

černá pohovka z ekokůže

Stačí jediný pohled na tuto sedací soupravu a rázem se do ní zamilujete. Potahová látka z ekokůže mění tuto sedačku na luxusní záležitost. Pohovka nadělá hodně parády a navíc je praktická. Do jejího úložného prostoru hravě schováte sezónní oblečení nebo lůžkoviny. Po rozložení se promění na pohodlnou postel pro případné návštěvy.

Doplněk k sedačce? Polštáře!

černý polštář s geometrickým vzorem

K moderním sedačkám patří polštáře laděné ve stejném duchu. Polštář s povlakem s geometrickými tvary ozvláštní místnost a vytvoří z pohovky nepřehlédnutelnou dominantu pokoje. Líbí se vám? Slaďte klidně více polštářů naráz!

Pohovky z ekokůže seženete i do deseti tisíc korun. Výhodnou cenu, moderní vzhled a skvělé vlastnosti ekokůže – to vše splňují pohovky v našem e-shopu. Pokud hledáte tu pravou sedačku, u nás ji zaručeně najdete!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář