Velká obývací stěna? Pouze do prostorných místností

0

Máte to štěstí a váš obývák připomíná svou velikostí dvě propojené místnosti? Na rozdíl od rodin žijících v malých panelákových bytech si můžete dovolit jeden prvotřídní luxus: velkou obývací stěnu v moderním pojetí, ovšem nikoli takovou, jakou znáte z dob minulých. Získáte dostatek úložného prostoru a zároveň esteticky zkrášlíte interiér. Jste připraveni na přehlídku krásných velkých obývacích stěn? Vrhněme se na to!

Vpusťte přírodu do svého obýváku

obývací stěna v dekoru dřeva

Milujete dotek přírody a nábytek z masivu, ale vaše finanční možnosti nejsou takové, abyste si jej mohli dovolit? Pak pro vás bude milým překvapením velká obývací stěna v barevném provedení dubu královského. Tato stěna nejen že nadělá spoustu parády, ale je i neuvěřitelně funkční, praktická a do prostoru vnese eleganci.

Moderní LED osvětlení

šedá obývací stěna

Pokud jste zastánci moderního, nadčasového nábytku, vaše oko spočine dlouze na velké obývací stěně laděné do černých, šedých nebo bílých odstínů s přidaným osvětlením. Pro úschovu knížek, DVD filmů a dekorací se hodí dvě skříně, komoda a police, jež můžete využít i jako TV stolek nebo jako odkladiště pro elektroniku.

Velká stěna – spousta úložného prostoru

obývací stěna v dekoru dřeva

Ti, kdo se rádi kochají pohledem na svou oblíbenou dekoraci či sbírky broušených sad skleniček, si nenechají ujít velkou obývací stěnu, která kombinuje světlý a tmavý přírodní dekor. V obýváku vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru, v níž bude radost odpočívat a setkávat se s rodinou a přáteli.

Závěsný nábytek je IN

bílá závěsná police s dvířky

Říkáte si, že by to chtělo ještě nějaký úložný prostor? I pro vás přicházíme s řešením: velmi půvabně působí nástěnné police s dvířky, které se hodí nejen do velkých místností, ale i do menších pokojů. Můžete je zavěsit kamkoli na zeď a využít je třeba na vystavení suvenýrů z cest a úschovu dokumentů.

Jak se díváte na velké obývací stěny v době, kdy se všechno zmenšuje, zeštíhluje a provzdušňuje? Líbily by se vám v prostorných místnostech nebo vám svou velikostí příliš připomínají stěny z dětství? Diskutujme o vašich názorech a pocitech!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář