Věšák do předsíně jako praktická ozdoba

0

Při příchodu domů naše první kroky směřují do předsíně. Nejen, že je to místo, kde se zouváme, ale odkládáme zde i naše kabáty, bundy, šály, čepice a další oblečení. Kam ale se svršky, když je chcete mít po ruce? Skvěle poslouží nástěnné nebo stojanové věšáky, které jsou nedílnou součástí každé předsíně. Věšáky se hodí jak do malých panelákových chodeb, tak do větších místností v rodinném domku. Pojďme se podívat na nádherné věšáky – třeba si pořídíte nový kousek, který si vaše předsíň zaslouží!

Nástěnný věšák i do malé špeluňky

tmavě hnědý nástěnný věšák

Oblíbenou variantou jsou praktické nástěnné věšáky, které se vejdou i do té nejmenší předsíně. S tímto věšákem je konec rozpaků, kam si odložit teplý kabát. Navíc jej budete mít po odchodu z domu stále při ruce! Velmi praktickým kouskem je věšák s odkládací policí na drobné oblečení nebo deštníky.

Nepřekonatelná klasika

klasický nástěnný věšák

Kdo miluje střídmý styl, ten určitě sáhne po jednoduchém, klasickém věšáku s dvěma páry úchytných háčků. Zaoblené horní hrany působí elegantním dojmem a vyladí každou předsíň. Věšák snadno přimontujete na zeď a ani po letech používání neztrácí svůj tvar a barva zůstává stále stejná a neodírá se.

Proč rovnou nesladit celou předsíň?

předsíňová stěna s botníkem

Věšáky můžete pořídit samostatně nebo jako součást předsíňové stěny. Udělejte na návštěvu dobrý dojem a nasbírejte u nich body hned, jak vstoupí do bytu. S výklopným botníkem a věšákem je konec neuspořádaných svršků a poházených bot! Nezapomínejte ani na zrcadlo, v němž se můžete před odchodem zkontrolovat a doladit svou vizáž.

Stojanový věšák vás chytne za srdce

stojanový věšák z ořechového dřeva

Věšák je nejen praktický, ale i krásný. Přesvědčí vás o tom stojanový věšák! Nejen, že se perfektně hodí do chalupy a k rustikálnímu vybavení, ale hodně parády nadělá i ve vaší předsíni. Ručíme vám za to, že tohoto věšáku si návštěva hned všimne!

Kdo nedá dopustit na starožitnosti, ten natrefí na ručně vyřezávané věšáky ze dřeva na bleších trzích. Kdo naopak má rád moderní pojetí i takové „obyčejné“ věci, jako je věšák, ten by si neměl nechat ujít nabídku našeho e-shopu!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář