Výběr rohové rozkládací sedací soupravy se nevyplatí podcenit!

0

Rohové rozkládací soupravy zažívají v posledních letech neuvěřitelný comeback. Nejenže jsou označovány za středobod každého obývacího pokoje, ale zároveň představují módní záležitost, k jejímuž výběru je třeba přistupovat zodpovědně. Víte, jaké jsou přednosti rohových sedaček? Velice snadno a efektivně využijí prostor v rohu pokoje, kam většina z vás zpravidla umisťuje stojací lampu či větší vázu. Rohové rozkládací soupravy jsou k dostání v mnoha provedeních – umíte si vybrat?

Víte, co vlastně chcete?

Rozkládací sedací souprava

Ještě než obchody s nábytkem vezmete útokem, měli byste se zamyslet, co vlastně od sedací soupravy očekáváte. Každý z vás má jiné priority, jeden chce to, druhý zase ono. Ještě než vůbec vejdete do dveří specializovaného obchodu, zodpovězte si následující otázky: jak velká musí sedačka být, k jakému účelu vám bude sloužit a jestli od ní očekáváte nějaké funkce navíc. Myslete na to, že sedací souprava se stane dominantou vašeho interiéru – nepodceňte to!

Jaký preferujete tvar?

Rohové rozkládací

Rohové sedací soupravy, které se dají rozkládat, mohou mít různé tvary. Nejčastěji vídaným tvarem je samozřejmě tvar L ať už v symetrické či nesymetrické variantě. Některé rohové sedací soupravy vznikají pomocí spojení několika samostatných dílů, které dohromady vytvoří velice působivý celek. Oblíbenou variantou jsou sedací soupravy doplněné o taburety.

K čemu slouží rohové rozkládací soupravy?

Rohová rozkládací souprava

Další důležité rozhodnutí spočívá v tom, k čemu vaší novou sedací soupravu budete využívat. Rohové rozkládací sedací soupravy mohou sloužit nejen k příjemnému posezení s rodinou či přáteli, ale i k pohodlnému odpočinku, relaxaci či ke sledování oblíbeného pořadu v televizi. Budete-li sedačku využívat spíše k posezení u výborné kávy, volte sedací soupravu bez lenošky.

 Získejte místo navíc

Taburetka

Můžete mít velkou sedačku, ale někdy nastane situace, kdy se vás doma sejde moc a nebudete si mít kam sednout. Nechat návštěvu stát nebo ji dokonce posadit na zem? To se přece nedělá! Přemýšlejte dopředu a pořiďte si k vaší sedací soupravě i vkusné taburetky, díky kterým v případě potřeby získáte místo k sezení navíc.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář