Křeslo v bytě, aneb které je to pravé přímo pro vás?

0

Křeslo je neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje. Možná i vy si nyní pohráváte s myšlenkou, který kousek by se hodil do vašeho interiéru, ať už jde o obývák, ložnici, dětský pokoj nebo domácí pracovnu. Nevíte-li si rady, netřeba se za to stydět! Náš dnešní článek se pro vás stane vodítkem ve světě křesel, poradíme vám, jaké křeslo je to pravé právě pro vás a jako třešničku na dortu vám představíme ty nejlepší z nich. Jdete s námi za poznáním?

Křeslo “ala” nesmrtelná klasika

Klasické křeslo

Hledáte do obývacího pokoje klasicky pojaté křeslo? Není se čemu divit, klasika je zkrátka nesmrtelná a připomene vám časy strávené u babiček. U klasického křesla oceníte především pestré možnosti barev, ale i skutečnost, že se hodí do jakkoli pojatého interiéru. S klidným srdcem si jej můžete umístit do obýváku, ale i jako zpestření do ložnice nebo domácí kanceláře.

Kousek s nádechem nostalgie

Křeslo ušák

Mezi nejoblíbenější křesla vůbec jednoznačně patří ušák. Možná i vy si při vzpomínce na prázdniny strávené u babičky na chalupě vybavíte velice pohodlné křeslo nabízející masivní vzhled a dostatečnou stabilitu. Křeslo ušák dokonale podepře vaše záda i hlavu a to příjemně ze všech stran. Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o pestrý výběr barevného provedení.

Je libo retro křeslo? Kousek pro ty, co se nebojí!

Retro křeslo

Retro křesla jsou v poslední době žádaným zbožím. Možná je to dáno jejich vzhledem, možná právě stylem, který je módní a při pohledu na něj si zavzpomínáte na šedesátá léta minulého století. Pokud se nebojíte vystoupit z řady, pořiďte si barevně přitažlivé retro křeslo, které vám doma bude dělat parádu.

Moderní křeslo v hlavní roli

Kožené křeslo

Křesla v moderním pojetí jsou absolutní špičkou ve svém oboru. Není se čemu divit! Moderna se prolíná nejen ve světě módy, ale je citelně znát i v bydlení a zařizování interiérů. Pokud vám moderní styl imponuje, vsaďte na tohle moderní křeslo, které se stane dominantou vašeho interiéru.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář