Vybíráme stolek do obýváku, aneb 4 tipy, jak nešlápnout vedle!

0

Stolek do obýváku je jedním z nejopomíjenějších kousků nábytku, jehož výběru nevěnuje drtivá většina lidí pozornost. Při rozhodování se řídí především cenou, která je pro mnohé z nich oním rozhodujícím faktorem, až na druhém místě je estetický vzhled a teprve na konci praktická stránka věci, na kterou se nejvíce zapomíná. A to je škoda. Na stolek do obýváku byste rozhodně neměli hledět jen jako na obyčejný kus nábytku.

Stolek do obýváku vybírejte podle vaší sedací soupravy

Stolek do obýváku

Až budete vybírat nový stolek do obýváku, zkuste se nejdříve zamyslet nad tím, jakou máte pohovku. Sedací souprava tvoří dominantu obývacího pokoje, upoutává na sebe nejvíce pozornosti, a proto se není čemu divit, že právě výběru sedačky se tolik lidí pečlivě věnuje. A teď ruku na srdce: Je vaše pohovka měkká a hluboká? Nebo je naopak tvrdá a mělká? A proč se ptáme? Od tvaru i hloubky vaší sedací soupravy odvíjejte výběr stolku.

Je libo stolek s nádechem nenápadné elegance?

konferenční stolek do obýváku

Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější stolky jednoznačně patří ty skleněné. Dají se velmi snadno kombinovat s celou řadou dalších materiálů, což je jedině bod k dobru, který jistě oceníte. Stolek do obýváku s odolným černým sklem dokonale splyne v interiéru a oceníte je i v dispozičně menším pokoji. Kalené, tvrzené sklo je odolné a zvládne tak běžný provoz.

Nechte se okouzlit stolky s nápadem!

Designový stolek

Již dávno neplatí, že stolek do obýváku musí nudný a vzhledově nepřitažlivý. V současné době je k dostání pestrá škála konferenčních stolků, jež vás dokážou zaujmout nejen svým tvarem, ale i barvou či zajímavým nápadem. Originálně řešený stolek do obýváku promění celý interiér. Vneste do vašeho obývacího pokoje špetku originality a přitažlivosti a věřte, že nový stolek zaručeně upoutá pozornost.

Popusťte uzdu barvám!

Barevný stolek

Ačkoli dává většina lidí přednost spíše neutrálnějším barvám, nikde není psáno, že zrovna stolek do obýváku nemůže být pestrý. Nebojte se nechat vaší fantazii pracovat na plné obrátky a s klidným srdcem si pořiďte něco skutečně výrazného, barvově přitažlivého a vzhledově úplně jiného, než na co jste byli zvyklí doposud. Barevný stolek rozzáří celý interiér, navodí tu správnou atmosféru a vyvolá ve vás líbivé pocity. Dejte mu šanci.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář