Vybíráte skříň do předsíně? Přinášíme inspiraci!

0

Plánujete výběr šatní skříně do předsíně? V potaz musíte brát velikost chodby, zejména její šířku. Velká skříň v malé chodbě prostor opticky zmenší, tmavá skříň ponurou chodbu ještě ztmaví. Jak skříň správně vybrat a jakých se držet pravidel? Běžíme vám na pomoc!

Jak vyzrát na úzkou a tmavou chodbu?

bílá šatní skříň se zrcadlem

Jen málo z nás má v bytě prostornou chodbu s dostatkem světla. Zvlášť v panelácích jsou předsíně úzké, tmavé a horko těžko se do ní vejde více lidí najednou. Dobrou službu vám prokáže šatní skříň ve světlém dekoru, se zrcadlem a posuvnými dveřmi. Nejen, že prostor prosvětlíte, ale zároveň i opticky zvětšíte!

Když máte spoustu místa

tmavé hnědá šatní skříň

Patříte mezi majitele bytu s velkou chodbou? Můžete si dovolit velkou šatní skříň. Co třeba vestavěnou skříň táhnoucí se od jednoho konce předsíně k druhému? Dámy, do takové skříně se vejde kabátů a sezónního oblečení! Mimoto, hravě do ní uschováte polštáře, peřiny, povlečení a spoustu dalšího.

Mrkněte do skříně

tmavě světlá šatní skříň

Všímejte si vnitřního uspořádání skříně. Chcete šatní skříň pouze na kabáty, nebo i na úschovu rukavic, šál a čepic? Chytrou variantou je skříň vybavená výsuvnou tyčí a s jednou policí v dolní části. Velká vestavěná skříň skrývá dostatek menších šuplíků, police, otočné a sklopné šatní tyče a někdy i velký drátěný koš.

Vymazlená předsíň

černé věšáčky na klíče

Předsíň nemusí být nudný prostor. Naopak, zařiďte ji stylově, účelově a s vtipem. Pohrajte si s doplňky, které nenechají nikoho na pochybách, že máte nadhled! Nebojte se chodbu vymalovat veselými barvami, co říkáte na neonovou zelenou nebo zářivou žlutou?

Udělejte všechno pro to, aby předsíň vyzařovala optimismus a radost a pozitivně vás při příchodu domů naladila. Jak se vám podařilo vypořádat se s nedostatkem místa v chodbě? Podělte se s námi o vaše chytrá řešení!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář