Vychutnejte si společné chvilky, aneb víte, jak vybrat jídelní set z masivu?

0

Jídelní set z masivu dotvoří příjemnou atmosféru vaší kuchyně či jídelny. Stoly byly odjakživa považovány za středobod každé domácnosti, neboť právě na tomto místě se vždycky scházela celá rodina a probíhaly zde veškeré aktivity. U jídelního stolu se scházíte s vašimi nejbližšími, rodinou či přáteli. S radostí se zde dělíte o příjemné zážitky, sdělujete si prožité aktivity uplynulého dne, vychutnáváte si výborné jídlo. Z těchto a dalších důvodů byste jídelní set z masivu měli vybírat pečlivě. Víte, jak na to?

Berte v potaz velikost i tvar

Jídelní set pro 4 osoby

Jídelní set z masivu se stane nejdůležitější částí vašeho interiéru. Při jeho výběru klaďte důraz nejen na samotný tvar, ale nezapomínejte ani ne velikost, která se zpravidla odvíjí od dispozičních možností vašeho domova. Nejoblíbenějším tvarem je bezesporu obdélník. Co se prostoru týče, je ze všech tvarů nejméně náročný a najde uplatnění i v menších kuchyních.

Jídelní set z masivu přizpůsobte počtu členů vaší domácnosti!

Jídelní set z masivu

Dalším důležitým kritériem je počet osob, které se u stolu budou scházet. Není-li vaše rodina příliš početná, uspokojí vás jídelní set z masivu pro 4 osoby, ke kterému se pohodlně vejdete a každý strávník získá dostatek prostoru. Menší jídelní set oceníte i ve chvíli, kdy musíte vyřešit nedostatek místa.

Je libo navodit si sváteční atmosféru?

Kulatý jídelní set

Jak už bylo řečeno, nejoblíbenějším tvarem je obdélník. Působí elegantně a prostorově není náročný, což je jeho největší plus, ovšem pro ty, kteří si doma chtějí navodit sváteční atmosféru i ve všední dny je ideální kulatý jídelní set z masivu. Nevýhodou takto řešených setů je fakt, že zabírají více prostoru, a proto se nehodí všude.

Myslete i na detaily!

Ubrus

Jídelní set z masivu je sice základem každé kuchyně, ovšem chcete-li obědvat či večeřet ve velkém stylu, myslete i na doplňky. Není žádným tajemstvím, že člověk jí i očima, proto je důležité nejen skvěle uvařit, ale i vkusně prostřít, aby se vaše rodina, přátelé či známí s radostí sešli u stolu. Kuchyňský textil vám pomůže dotvořit vzhled vaší tabule. Stůl si zaslouží vypadat krásně, výbornou službu vám nabízí vzhledově přitažlivý ubrus, který celý prostor zútulní.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář