Plánujete zařízení dětského pokoje pro malou princeznu? Máme pro vás šikovné tipy!

0

Při zařizování dětského pokoje je důležité brát v potaz celou řadu faktorů. V prvé řadě je to samozřejmě fakt, pro koho pokojíček připravujete – zda pro novorozence, dítě ve školním věku či doupě pro dospívajícího studenta. Dalším neopomenutelným bodem je, zda zařizujete pokoj pro holku, kluka nebo páreček. Tím to ale ani zdaleka nekončí! Pozornost musíte věnovat i určitým pravidlům, která se úzce pojí se zařizováním dětského pokoje. Hledáte-li inspiraci pro vybavení dětského pokoje, kterým uděláte radost vaší malé princezně, naleznete ji uvnitř našeho článku!

Základem dětského pokoje je kvalitní postel, kde snít bude radost!

Dětská postel Miss Kitty

V žádném pokojíčku nesmí chybět kvalitní postel. V žádném případě nepodléhejte dojmu, že si vaše dítko na těch pár let než vyroste, bohatě vystačí se starým gaučem, který jste zdědili po babičce. Rozhodně nevystačí! Dítko roste, a proto potřebuje stabilní oporu těla. Postel proto vybírejte s maximální pečlivostí i rozvahou – přeci jen pro svou ratolest chcete jen to nejlepší. Ozdobou dětského pokojíčku určenému pro malou holčičku se bezesporu stane růžová postel s motivem Miss Kitty, která vaší princeznu určitě nadchne!

Spánek jako v obláčcích!

Povlečení Princess

Co se povlečení týče, hodně rodičů při jeho výběru chybuje. Málokdo totiž ví, že dětské povlečení podléhá úplně jiným kritériím, než povlečení určené dospělým. Dětské povlečení by mělo být dostatečně prodyšné, aby během spánku odvádělo vlhkost a pot, zároveň musí být vyrobeno jen z kvalitních materiálů a nesmí být zdravotně škodlivé. Jako třešnička na dortu je jeho barevné provedení. Do dětského pokoje pro holčičku si vám dovolíme doporučit povlečení Princesse v zajímavém provedení, které si každá princezna určitě zamiluje!

Vytvořte pro vaší dcerku růžové království!

Koberec Desigual ve tvaru květu

Není žádným tajemstvím, že holčičkám nejvíce imponuje především růžová barva. Sázka na nábytek v tomto odstínu proto není chybným šlápnutím vedle, nýbrž sázkou na jistotu, se kterou rozhodně nemůžete prohrát. O dětech je známo, že si s radostí hrají na zemi, proto jim připravte vhodné místo pro tyto aktivity. Pomocí vzhledově přitažlivého kusového koberečku vaše dítko nebude sedět na zemi, ale zároveň si bude mít kde pohodlně hrát. Růžové provedení je příjemný bonus!

Motivy zvířátek jsou jasnou volbou!

Dětský sedací vak kravička

Miluje vaše malá princezna zvířátka a ráda se jimi obklopuje? Pak ji udělejte radost a do dětského pokoje jí pořiďte krásný sedací vak s motivem kravičky, který jistě uvítá s nadšenými jiskřičkami v očích.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář