Závěsné police – praktické a povedené!

0

V bytě není nikdy dostatek úložných prostorů a odkládacích ploch. Využijte v každém pokoji závěsnou polici a již nebudete muset řešit, kam s vaší oblíbenou knížkou nebo kde vystavit dekorační předměty. Police najde své uplatnění v koupelně, obýváku, ložnici i dětském pokoji. Nahlédněme do těchto pokojů a mrkněme se na jejich zdi – třeba načerpáte inspiraci, jakou polici si do svého domova pořídit!

Praktická závěsná police do koupelny

závěsná police se zrcadlem

Každý centimetr v bytě se počítá, proč tedy nezkombinovat zrcadlo s policí a nezískat tak jediný praktický celek? V zrcadle můžete zkontrolovat svůj vzhled a na poličku odložit hřeben, malovátka nebo jiné drobnosti.

Dětský pokoj se bez závěsné police neobejde

modrobílá závěsná police

Zvláště v dětském pokoji se rodiče musí zamyslet, jak rozšířit úložný prostor. Nikde jinde v místnosti nenajdete tolik věcí – a pro dítko samozřejmě nepostradatelných. Pokud v pokojíčku nezbývá příliš místa, dobrou službu vám udělá barevná závěsná police.

Závěsná police nesmí v obýváku chybět

hnědá závěsná police

Vtiskněte obývacímu pokoji více osobitosti – pomůže vám k tomu závěsná police! Vystavte si na ní rodinné fotografie, kresby vašich dítek nebo upomínky ze zahraničních cest. Závěsná police nemusí být nudná, naopak oživí prázdnou zeď a poskytne dostatek úložných ploch.

Závěsná police v dekoru dřeva ve vaší ložnici

hnědá závěsná police

Také se rádi obklopujete věcmi, které vám připomínají šťastné chvíle ve vašem životě? Mějte je na očích hned, jak se probudíte. Navodí vám dobrou náladu a rozlijí nostalgický úsměv po tváři. Střídmá elegance v dekoru dřeva bude přesně tím pravým pro vaši ložnici!

Jedna závěsná police – tři úložné prostory

bílá závěsná police

I závěsná police může být nadčasová a zároveň odrážet nejnovější moderní trendy. A nemusíte ji využít jen do obývacího pokoje, skvěle zapadne i do pracovny nebo studentského pokoje!

Závěsné police můžete koupit samostatně nebo jako součást nábytkové sestavy. Bohatou nabídku těchto polic najdete v našem e-shopu, kde kvalita a příznivá cena hrají hlavní roli!

O autorovi

Psaním příběhů jsem se jako dítě přenášela do světa fantazie a i v dnešní době je literární tvorba mou neodmyslitelnou součástí. Za svůj největší úspěch považuji vydání románu pro ženy. Své zkušenosti jsem se rozhodla uplatnit a dále rozvíjet spoluprací na zajímavých projektech, mezi kterými je i redaktorská práce na tomto magazínu. Psaní o bydlení, nápaditém vybavení a nových vychytávkách v domácnosti mě naplňuje radostí, což se snažím přenášet i do článků. Věřím, že trendy témata pro Vás budou inspirací a jejich čtení zábavnou relaxací!

Napiš komentář