Zrcadlo v předsíni plní vícero funkcí

0

Zrcadlo v předsíni představuje neodmyslitelný prvek. Žádná předsíň se bez tohoto důležitého prvku neobejde. Proč? Zrcadlo v předsíni totiž plní hned několik funkcí – nejenže je to vkusná dekorace, která dotvoří příjemnou atmosféru a díky které interiér ihned působí útulněji, zároveň platí za kousek praktický, neboť si v něm kontrolujete svůj zevnějšek pokaždé, když odcházíte z domu. Pojďte si společně s námi vybrat to pravé!

Zrcadlo v předsíni není radno podcenit

Dlouhé zrcadlo

Zrcadel existuje celá řada, ovšem jen jedno je to pravé. Vybrat jej není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, podcenit proto přítomnost zrcadla v předsíni by se vám nemuselo vyplatit. Skvělou volbou do tohoto interiéru jsou zrcadla podlouhlá, ve kterých se před odchodem do města, školy či zaměstnání budete moci prohlédnout od hlavy až k patě a zajistit tak možné nedostatky na kráse.

Jednoduchost, která nebije do očí

Elegantní zrcadlo

V jakém stylu je zařízena vaše předsíň? Pokud máte rádi decentní pojetí bydlení a chcete jen prolnout i do tohoto interiéru, pak pro vás máme skvělý tip na elegantní a dostatečně velké zrcadlo, které ve vaší předsíni dokáže hotové zázraky.

Je libo trochu romantiky?

Romantické zrcadlo

Pokud patříte mezi romantické duše, je následující tip určený pro vaše oči. I zrcadlo v předsíni může být pojato decentně s nádechem romantických prvků, které se dokonale kloubí v tomto nadčasovém kousku. Nechte se jím okouzlit a vneste si do předsíně špetku romantické atmosféry, která vás pohladí na duši.

Zrcadlo v předsíni jako dekorativní prvek

Dekorativní zrcadlo

Nikde není psáno, že musíte mít jen jedno zrcadlo. Klidně si pořiďte jedno větší a k tomu jedno menší, leč zajímavě řešené zrcadlo, které upoutá nejen vaší pozornost, ale i pozornost každé vaší návštěvy. Dekorativní zrcadlo dodá vaší předsíni tu poslední tečku za dokonalým vzhledem, se kterým budete maximálně spokojeni.

O autorovi

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe. Nejraději mám témata o bydlení, díky kterým vím zase něco navíc. Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

Napiš komentář